Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Piołun Ziele EKO 50 g - Dary Natury

PIOŁUN ZIELE EKO Bylica piołun, powszechnie zwana piołunem, psią rutą, wermutem lub absyntem, to silnie aromatyczna bylina z rodziny astrowatych. Piołun w połączeniu m.in. z szałwią, kolendrą, goździkami i gałką muszkatołową, wykorzystywany jest w produkcji wina wermut. Masa netto: 50 g Składniki: bylica piołun ziele*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ok. 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

11,39 zł
50 g ( 22,78 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody, odstawić na 45 minut pod przykryciem, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

21,99 zł
100 g ( 21,99 zł za 100 g )
Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga

BLUSZCZYK KURDYBANEK ZIELE CIĘTE Masa netto: 50 g Składniki: Ziele bluszczyka kurdybanka 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 15 minut. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Można również stosować jako przyprawę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

10,59 zł
50 g ( 21,18 zł za 100 g )
Ziele Świętego Damiana 100 g - Natura Wita

ZIELE ŚWIĘTEGO DAMIANA Masa netto: 100 g Składniki: ziele Damiana. Kraj pochodzenia: Meksyk Sposób przygotowania: pełną łyżeczkę suszu zalać szklanką gorącej wody,  zaparzać pod przykryciem 10- 15 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu np. puszka, słoik, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Przeciwwskazania do stosowania: ciąża, karmienie piersią.     Producent: Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9 28-400 PińczówDo sprawdzenia

19,95 zł
100 g ( 19,95 zł za 100 g )
Mieszanka Robaq 100 g - Herbapol Kraków

MIESZANKA ROBAQ Suplement diety Mieszanka to starannie dobrana kompozycja ziół stanowiąca uzupełnienie codziennej diety.  Masa netto: 100 g Składniki: Ziele tymianku - 30%, trawa cytrynowa - 30%, ziele wrotyczu - 12%, liść mięty pieprzowej - 12%, liść orzecha włoskiego - 12%, ziele piołunu - 4%. Zalecane dzienne spożycie: Osoby dorosłe: wstrząsnąć i dokładnie wymieszać produkt, 1 łyżeczkę mieszanki (ok.5 g) zaparzać wrzątkiem (200 ml) pod przykryciem przez 10 min. Spożywać 2 razy dziennie, pomiędzy posiłkami. Nie stosować dłużej niż 10 dni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość poszczególnych składników roślinnych w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi odpowiednio: ziele tymianku - 3,0 g, trawa cytrynowa - 3,0 g,  ziele wrotyczu - 1,2 g, liść mięty pieprzowej - 1,2 g, liść orzecha włoskiego - 1,2 g, ziele piołunu – 0,4 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Herbapol w Krakowie SA  ul. Chałupnika 14, 31-464 KrakówDo sprawdzenia

19,79 zł
100 g ( 19,79 zł za 100 g )
Czarcie Żebro Ziele Cięte 100 g - Nanga

CZARCIE ŻEBRO ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Czarcie żebro 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzątku. Przykryć i parzyć 20 minut. Przecedzić. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Czarcie żebro warto komponować w naparach razem z: karczochem, mniszkiem, rzepikiem, wilżyną, wiązówką, topolą, lukrecją i kolcoroślą. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na roślinę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.     Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

19,59 zł
100 g ( 19,59 zł za 100 g )
Herbatka z Korzenia Mniszka z Hibiskusem i Cynamonem 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

HERBATKA Z KORZENIA MNISZKA Z HIBISKUSEM I CYNAMONEM Harmonijna kompozycja, która zachwyca naturalnym smakiem i aromatem. Korzeń mniszka nadaje naparowi głębi i delikatnie goryczkowego charakteru, cynamon wnosi ciepłe, korzenne nuty a hibiskus wzbogaca mieszankę subtelną kwasowością i piękną barwą. Starannie dobrane, ekologiczne składniki tworzą wyjątkową herbatkę idealną na każdą porę dnia. Saszetka biodegradowalna. Masa netto: 50 g (25 x 2 g) Składniki: mniszek lekarski korzeń* 75%, hibiskus kwiat* 15%, cynamon cejloński* 10%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE/ spoza UE   Sposób użycia: jedną saszetkę herbatki (2 g) zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ok. 3-6 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

9,59 zł
50 g ( 19,18 zł za 100 g )
Werbena Ziele Cięte 100 g - Nanga

WERBENA ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele werbeny 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i parzyć 15-20 min. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Można dosłodzić miodem lub naturalnym sokiem. Po wystudzeniu napar można zastosować zewnętrznie. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

18,69 zł
100 g ( 18,69 zł za 100 g )
Pokrzywa Zwyczajna Liść Cięty 100 g - Nanga

POKRZYWA ZWYCZAJNA LIŚĆ CIĘTY Zbierany ze stanowisk naturalnych w Polsce. Masa netto: 100 g Składniki: pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica) liść 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: 1 łyżkę ziela pokrzywy zalej szklanką wrzącej wody, przykryj i odstaw na 10 minut. Przecedź. Pij do 3 szklanek naparu dziennie przez miesiąc. Możesz podawać dzieciom powyżej 6 r.ż. pół szklanki dwa razy dziennie maksymalnie przez miesiąc. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na roślinę.     Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 BlękwitDo sprawdzenia

18,69 zł
100 g ( 18,69 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Mielony 250 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ MIELONY Masa netto: 250 g Składniki: mielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Pół łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w pierwszej połowie dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

45,99 zł
250 g ( 18,40 zł za 100 g )
Mieszanka Ziołowa Zdrowe Jelita 100 g - Nanga

MIESZANKA ZIOŁOWA ZDROWE JELITA Mieszanka ziołowa. Masa netto: 100 g Składniki: babka płesznik nasiona mielone (Plantago psyllium), babka jajowata nasiona i łupiny mielone (Plantago ovata), pau d'arco kora mielona (Tabebuia impetiginosa), inulina, ostropest plamisty nasiona mielone (Silybum marianum), pieprz cayenne. Sposób użycia: 1-2 łyżeczki mieszanki zalać szklanką letniej wody i wymieszać. Pozostawić na 5 minut, po czym ponownie wymieszać i wypić zawartość. Stosować 2 razy dziennie, np. 2 godziny po posiłkach. Spożycie mieszanki z samego rana może powodować uczucie pełności w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników mieszanki. Mieszanka może ograniczać wchłanianie innych związków z przewodu pokarmowego - zachowaj odstęp 2-3 godziny od leków i suplementów.     Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

18,09 zł
100 g ( 18,09 zł za 100 g )
Ziele Damiana Liść Cięty 100 g - Vitafarm

ZIELE DAMIANA LIŚĆ CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: Ziele Damiana liść cięty 100% Informacja o alergenach: Produkt może zawierać sezam i różne orzechy. Kraj pochodzenia: Meksyk Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu. Sposób użycia: 2 łyżeczki produktu zalać szklanką wrzątku, parzyć 3 minuty. Po zaparzeniu odcedzić. Dla poprawy smaku można pić z dodatkiem miodu.     Producent: Vitafarm sp. z o.o. Wyszyńskiego 48, 87-600 Lipno Do sprawdzenia

18,09 zł
100 g ( 18,09 zł za 100 g )
Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga

KRWAWNIK KWIAT Dziko rosnący. Masa netto: 250 g Składniki: Kwiat krwawnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki suszu zalać wrzącą wodą i odstawić do naciągnięcia na 15 min. pod przykryciem. Spożywać 3 razy dziennie po 1 szklance lub zastosować zewnętrznie do płukania włosów, skóry głowy, twarzy oraz w postaci okładów na rany. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

44,99 zł
250 g ( 18,00 zł za 100 g )
Koci Pazur Kora Cięta (Vilcacora) 250 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA CIĘTA (VILCACORA) Masa netto: 250 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: Odwar: 2 g kory (ok. 1 łyżka) gotować w szklance wody 15-30 minut. Do gotującego się wywaru wycisnąć nieco soku z cytryny. Wypijać 0,5-1 szklanki odwaru dziennie lub więcej jeśli organizm jest osłabiony. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

41,71 zł
250 g ( 16,68 zł za 100 g )
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 100 g - Nanga

GLISTNIK JASKÓŁCZE ZIELE CIĘTE Dziko rosnące. Masa netto: 100 g Składniki: Ziele glistnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać 1 szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 30 minut, przecedzić. Spożywać 1 szklankę naparu rozłożoną na 3-4 porcje w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,98 zł
100 g ( 15,98 zł za 100 g )
Hyzop Ziele 100 g - Nanga

HYZOP ZIELE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele hyzopu 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Używać jako przyprawę lub sporządzić napar: zalać 1-2 łyżeczki suszu wrzątkiem i odstawić na 10 minut. Można nieco dosłodzić. Wypijać 2-3 razy dziennie po szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,19 zł
100 g ( 15,19 zł za 100 g )
Guduchi Ziele Cięte (Tinospora Cordifolia) 250 g - Nanga

GUDUCHI ZIELE CIĘTE (TINOSPORA CORDIFOLIA) Masa netto: 250 g Składniki: ziele guduchi 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Napar: 1-2 g ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i pozostawić do zaparzenia na 15 minut. Napar można przyjmować 2 do 3 razy dziennie. Nie przekraczać 3-6 g na dzień. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Produkt może obniżać poziom cukru we krwi. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

37,86 zł
250 g ( 15,14 zł za 100 g )
Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga

RZEPIK POSPOLITY ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Liść rzepiku pospolitego 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki surowca zalać 1 szklanką wrzątku, parzyć pod przykryciem 15-20 minut. Spożywać do trzech razy dziennie lub wykorzystać zewnętrznie do przemywania skóry, płukania jamy ustnej i do okładów na podrażnione oczy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,09 zł
100 g ( 15,09 zł za 100 g )
Pokrzywa Suszona Cięta 30 g - Big Nature

POKRZYWA SUSZONA CIĘTA Masa netto: 30 g Składniki: Ziele pokrzywy 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gorczycę,gluten, orzechy, sezam, seler. Kraj pochodzenia: Albania Sposób użycia: 1 łyżeczkę ziela pokrzywy umieścić w kubku i zalać wrzącą wodą. Parzyć pod przykryciem od 5-8 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. pokojowej w suchym, zamkniętym i zacienionym miejscu.     Producent: Mix Brands sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7 03-231 Warszawa   Do sprawdzenia

4,49 zł
30 g ( 14,97 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 250 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 250 g Składniki: korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody, odstawić na 45 minut pod przykryciem, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

37,01 zł
250 g ( 14,80 zł za 100 g )
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

PIOŁUN ZIELE  Dziko rosnące Masa netto: 100 g Składniki: Piołun ziele 100%. Kraj pochodzenia: Polska Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i laktacji. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Sposób użycia: 1 łyżkę ziela zalać 1 szklanką wrzącej wody, przykryć, odstawić na 30 minut. Spożywać 1 szklankę naparu dziennie podzieloną na kilka małych porcji.     Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Zamkowa 97 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

14,79 zł
100 g ( 14,79 zł za 100 g )
Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga

BYLICA BOŻE DRZEWKO ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele bylicy boże drzewko 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: stosować jako przyprawę lub przygotować napar: 1-2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i parzyć 10 minut. Spożywać 2-3 razy dziennie po szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.      Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

14,29 zł
100 g ( 14,29 zł za 100 g )
Rumianek Koszyczek Suszony 200 g - Naturalnie Zdrowe

RUMIANEK KOSZYCZEK SUSZONY Masa netto: 200 g Składniki: Rumianek suszony koszyczek bez dodatków. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Egipt Zastosowanie: Spożywcze, dla wszystkich ludzi z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

27,99 zł
200 g ( 14,00 zł za 100 g )
Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga

KOPER WŁOSKI NASIONA Masa netto: 100 g Składniki: Nasiona kopru włoskiego 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać soję, seler, gorczycę, sezam, zboża zawierające gluten. Kraj pochodzenia: Egipt Sposób użycia: Zgniecione lub zmielone nasiona kopru zalać wrzątkiem i pozostawić pod przykryciem od 10 do 15 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

13,69 zł
100 g ( 13,69 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops