Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Moringa Liście Bio 100 g - Batom

MORINGA LIŚCIE BIO Masa netto: 100 g Składniki: Suszone liście moringa* 100%   * składniki ekologiczne Jednostka certyfikująca: PL-EKO-03 Pochodzenie składników: Rolnictwo spoza UE   Informacja dla alergików: Produkt może zawierać zboża zawierające gluten, orzechy, sezam. Sposób użycia: 1 łyżeczkę zalać filiżanką gorącej wody i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia (10- 15 minut). Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży.     Producent: BATOM PL Józef Leśniak ul. Fieldorfa-Nila 17 31-209 KrakówDo sprawdzenia

13,58 zł
100 g ( 13,58 zł za 100 g )
Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga

KRWAWNIK ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele krwawnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki suszu zalać wrzącą wodą i odstawić do naciągnięcia na 15 min. pod przykryciem. Spożywać 3 razy dziennie po 1 szklance lub zastosować zewnętrznie do płukania włosów, skóry głowy, twarzy oraz w postaci okładów na rany. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

13,29 zł
100 g ( 13,29 zł za 100 g )
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

BYLICA POSPOLITA ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele bylicy pospolitej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i parzyć 10-15 minut. Spożywać 2 razy dziennie po pół szklanki. Bylicę można też zastosować jako przyprawę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

12,79 zł
100 g ( 12,79 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Mielone 100 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE MIELONE Dziko rosnące. Masa netto: 100 g Składniki: Wrotycz ziele mielone (Tanacethum vulgare) Kraj pochodzenia: Polska Przygotowanie naparu: 1/2 - 1 łyżeczkę mielonego ziela zalać niewielką ilością wrzącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Pić 2 - 4 razy dziennie, zaczynając na czczo. Warunki przechowania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować produktu w okresie ciąży oraz laktacji.       Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

12,39 zł
100 g ( 12,39 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 50 g - Planteon

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Suplement diety Masa netto: 50 g Składniki: żen-szeń syberyjski korzeń (Eleutherococcus senticosus). Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, seler, gorczycę, sezam, orzeszki ziemne, orzechy. Kraj pochodzenia: Chiny Zalecane dzienne spożycie: Spożywać w postaci naparu: 1 g suszu (około 1 łyżeczka) zalać 150 ml wrzącej wody. Zaparzać 10 min, przecedzić. Spożywać 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość korzenia żeń-szenia syberyjskiego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 1,0 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. do 25ºC, w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować dłużej niż 2 miesiące. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji, osób z nadciśnieniem tętniczym oraz w przypadku nadwrażliwości na produkt. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

6,16 zł
50 g ( 12,32 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Dziko rosnące Masa netto: 100 g Składniki: Wrotycz ziele cięte. Kraj pochodzenia: Polska Sposób przygotowania: 1 - 2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody. Odstawić na 30 minut pod przykryciem. Przecedzić. Pić 2-4 razy dziennie po 1 szklance, zaczynając na czczo. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Środki ostrożności: Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.       Producent: Nanga Przemysła Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
100 g ( 11,89 zł za 100 g )
Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga

MACIERZANKA ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele macierzanki piaskowej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzątku. Parzyć pod przykryciem 20 minut. Przecedzić. Wypijać 2-3 razy dziennie po szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
100 g ( 11,89 zł za 100 g )
Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon

DĄB KORA CIĘTA Dąb szypułkowy i bezszypułkowy to potężnych rozmiarów, długowieczne drzewo z rodziny bukowatych porastające obszar Europy i południowo-wschodniej Azji. Korę dębu otrzymuje się z młodych pni i gałęzi dębu. Masa netto: 50 g Składniki: 100% dąb kora. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, seler, gorczycę, sezam, orzeszki ziemne, orzechy. Sposób użycia: Wywar z kory dębowej (50 g kory na 1,5 wody, gotować 30 minut), wypijany 3-4 razy dziennie po 1 łyżce stołowej. Napar - zewnętrznie do przemywania, okładów i roztworów do płukania stosuje się napar przygotowany z 20 g kory na 1 litr wody. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu.     Producent: Planteon sp. o.o. Borków Stary 11 62-817 Żelazków Do sprawdzenia

5,51 zł
50 g ( 11,02 zł za 100 g )
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

GLISTNIK JASKÓŁCZE ZIELE CIĘTE Dziko rosnące. Masa netto: 500 g Składniki: Ziele glistnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać 1 szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 30 minut, przecedzić. Spożywać 1 szklankę naparu rozłożoną na 3-4 porcje w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

52,89 zł
500 g ( 10,58 zł za 100 g )
Babka Lancetowata Liść Cięty 50 g - Planteon

BABKA LANCETOWATA LIŚĆ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: babka lancetowata. Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, seler, gorczycę, sezam, orzeszki ziemne, orzechy.  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu.     Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

5,25 zł
50 g ( 10,50 zł za 100 g )
Herbatka Liść Morwy Białej Krojony 100 g - Targroch

LIŚĆ MORWY BIAŁEJ - HERBATKA Masa netto: 100 g Składniki: Liście morwy białej krojone 100% Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Możliwa obecność: sezamu, soi, glutenu, orzeszków ziemnych, różnych orzechów. Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Sposób użycia: 1 łyżeczkę liści morwy białej zalać szklanką wrzątku. Patrzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Napój po przecedzeniu można pić sam lub dodać do niego cytrynę, imbir lub cynamon.     Producent: Tar-Groch-Fil T. Krakowski, M.Kijowski, E.Drożdż, J. Drożdż sp.j. Filipowice 161 32-840 ZakliczynDo sprawdzenia

9,99 zł
100 g ( 9,99 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Charakteryzuje się intensywnym zapachem - gorzkawym, oleistym, przypominającym kamforę. W przypadku picia naparu warto połączyć wrotycz pospolity, (w ilości poniżej 1 łyżeczki surowca dziennie) z innymi ziołami, takimi jak macierzanka tymianek czy piołun. Ciekawostką jest, że odwar z ziela nadaje się do ekologicznego zwalczania stonki ziemniaczanej czy mszyc. Zawarty w roślinie tujon w wyższych stężeniach jest toksyczny, dlatego też to zioło wymagające ostrożności i doświadczenia. Masa netto: 50 g Składniki: 100% wrotycz ziele (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Przeciwwskazania: Wrotyczu nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości należy niezwłocznie odstawić wrotycz. Przekroczenie zalecanej dziennej dawki do spożycia może spowodować zatrucie organizmu. Stosowanie: 1-2 łyżeczki ziela wrotyczu zalewamy 250ml wrzącej wody i odstawiamy na 30 minut do zaparzenia (pod przykryciem). Po przecedzeniu napar jest gotowy do picia. Możemy go pić w ilości 1 szklanki 2-4 razy dziennie. Należy pamiętać, żeby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

4,99 zł
50 g ( 9,98 zł za 100 g )
EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica

EKAHERBS Suplement diety Sok z pigwy i ekstrakt z 20 ziół. Bez konserwantów. Nie zawiera alkoholu. Pasteryzowany. Zawartość netto: 500 ml Opakowanie zawiera 10 zalecanych porcji dziennych. Składniki w porcji dziennej 50 ml: sok z pigwy z zagęszczonego soku (95,9%), ekstrakt z 20 ziół o DER 1-2:1: korzenia lukrecji (Glycyrrhiza glabra L.) - 250 mg, liści babki lancetowatej (Plantago lanceolata L.) – 187,5 mg, liści jeżyny właściwej (Rubus idaeus L.) – 112,5 mg, ziela mięty pieprzowej (Mentha piperita L.) – 67,5 mg, ziela rumianku (Marticaria chamomilla L.) – 45 mg, liści eukaliptusa (Eucalyptus globulus Labill.) – 22,5 mg, owoców kopru włoskiego (Foeniculum vulgare Miller.) – 22,5 mg, kwiatów bzu czarnego (Sambucus nigra L.) – 22,5 mg, porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.) – 22,5 mg, owoców dzikiej róży (Rosa canina L.) – 22,5 mg, kwiatów lipy (Tilia sp.) – 22,5 mg, ziela miodunki plamistej (Pulmonaria officinalis L.) – 22,5 mg, kwiatostanu głogu (Crataegus oxyacantha L.) – 22,5 mg, kwiatów nagietka lekarskiego (Calendula officinalis L.) – 22,5 mg, liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis L.) – 22,5 mg, ziela krwawnika pospolitego (Achillea millefolium L.) – 22,5 mg, kwiatów pierwiosnka lekarskiego (Primula veris L.) – 22,5 mg, owoców biedrzeńca anyżu (Pimpinella anisum L.) – 22,5 mg, ziela melisy (Melissa officinalis L.) – 22,5 mg, kwiatów dziewanny kutnerowatej (Verbascum phlomoides L.) – 22,5 mg; regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina C (kwas L-askorbinowy) - 80 mg (100% RWS*). Zawiera lukrecję – chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Zalecane dzienne spożycie: Dorosli: 50 ml dziennie. Przed spożyciem każdorazowo wstrząsnąć. Na dnie butelki może wytrącać się osad pochodzenia naturalnego. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 21 dni. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących piersią. Chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Osoby przyjmujące leki przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować przez dłuższy okres bez konsultacji z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: EkaMedica sp. z o.o. sp.k. ul. Bielska 78a 43-340 KozyDo sprawdzenia

42,99 zł
500 ml ( 8,60 zł za 100 ml )
Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury

ŻYWOKOST KORZEŃ Żywokost jest gatunkiem należącym do rodziny ogórecznikowatych. Korzeń rośliny był znanym i powszechnie stosowanym surowcem już w starożytności. Żywokost wykorzystywany jest także jako roślina ozdobna. Masa netto: 250 g Składniki: żywokost lekarski korzeń* (Symphytum officinale – radix) 100%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: Jedną łyżkę stołową korzenia żywokostu zalać pół litrem wody, gotować ok. 2-3 min i odstawić. Po przestygnięciu można stosować jako okłady. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

20,99 zł
250 g ( 8,40 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 250 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE DZIKO ROSNĄCE Masa netto: 250 g Składniki: Wrotycz ziele cięte (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować w okresie ciąży I laktacji. Sposób przygotowania: Napar: 1 - 2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody. Odstawić na 30 minut pod przykryciem. Przecedzić. Pić 2-4 razy dziennie po 1 szklance, w tym pierwszą na czczo.       Producent: Nanga Przemysła Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

19,89 zł
250 g ( 7,96 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony EKO 200 g - EcoBlik

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY EKO Suplement diety Herbatka ziołowa. Masa netto: 200 g Składniki: Ekologiczny mielony ostropest plamisty (Silybum Marianum) 100%.   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Kraj pochodzenia: Polska Zalecane dzienne spożycie: 1-2 łyżeczki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób przygotowania: 1 łyżeczkę ziół zalać szklanką gorącej wody. Parzyć pod przykryciem 5-10 minut.   Zawartość w dziennej porcji: Składniki 1 porcja (1 łyżeczka) 2 porcje (2 łyżeczki) Ekologiczny mielony ostropest plamisty (Silybum Marianum) 100% 3g    6g     Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Medicaline Konrad Malitka  Ostrówiec 150 05-480 KarczewDo sprawdzenia

14,99 zł
200 g ( 7,50 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

OSTROPEST PLAMISTY ZIARNO EKO Suplement diety Masa netto: 200 g Składniki: Ostropest plamisty ziarno (Silybum marianum)* 100%   *produkt rolnictwa ekologicznego Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Zalecane dzienne spożycie: Nasiona ostropestu najlepiej zmielić, rozbić, zmiażdżyć. Pić 3 razy dziennie po 1 filiżance naparu, przygotowanego z 1 łyżeczki nasion ostropestu (4 g) na szklankę wody. Porcja dzienna (3 łyżeczki) zawiera 12 g nasion ostropestu. Można stosować jako dodatek do sałatek lub musli. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Zrównoważony tryb życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość odżywcza 100 g RWS* Wartość energetyczna 1390 kJ / 332 kcal 17% Tłuszcz 13,0 g 18% w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g 0% Węglowodany 5,2 g 2% w tym cukry 3,5 g 4% Białko 35,0 g 70% Sól 0,1 g 2% *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73, 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

13,99 zł
200 g ( 7,00 zł za 100 g )
Nagietek Kwiat 200 g - Naturalnie Zdrowe

NAGIETEK KWIAT  Masa netto: 200 g Składniki: Nagietek kwiat bez dodatków. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Egipt Zastosowanie: Spożywcze, dla wszystkich ludzi z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 Wiązowna Do sprawdzenia

13,89 zł
200 g ( 6,95 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 500 g - Planteon

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Suplement diety Masa netto: 500 g Składniki: 100% żen-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus). Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy, orzeszki ziemne. Zalecane dzienne spożycie: Spożywać w postaci naparu: 1 g suszu (ok. 1 łyżeczka) zalać 150 ml wrzącej wody. Zaparzać 10 minut, przecedzić. Spożywać 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość korzenia żeń-szenia syberyjskiego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 1 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. do 25ºC w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować dłużej niż 2 miesiące. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji, osób z nadciśnieniem tętniczym oraz w przypadku nadwrażliwości na produkt.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 Żelazków Do sprawdzenia

27,99 zł
500 g ( 5,60 zł za 100 g )
Zioła do Sałatek i Vinegrette Bez Dodatku Cukru i Soli 200 g - Naturalnie Zdrowe

ZIOŁA DO SAŁATEK I VINEGRETTE BEZ DODATKU CUKRU I SOLI Masa netto: 200 g Składniki: bazylia, oregano, tymianek, cząber, estragon, rozmaryn, pietruszka liść natka, koperek suszony, pomidory suszone, czosnek niedźwiedzi. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

10,98 zł
200 g ( 5,49 zł za 100 g )
Zioła Prowansalskie 200 g - Naturalnie Zdrowe

ZIOŁA PROWANSALSKIE Masa netto: 200 g  Składniki: bazylia, oregano, cząber, tymianek, estragon, rozmaryn. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

9,89 zł
200 g ( 4,95 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Charakteryzuje się intensywnym zapachem - gorzkawym, oleistym, przypominającym kamforę. W przypadku picia naparu warto połączyć wrotycz pospolity, (w ilości poniżej 1 łyżeczki surowca dziennie) z innymi ziołami, takimi jak macierzanka tymianek czy piołun. Ciekawostką jest, że odwar z ziela nadaje się do ekologicznego zwalczania stonki ziemniaczanej czy mszyc. Zawarty w roślinie tujon w wyższych stężeniach jest toksyczny, dlatego też to zioło wymagające ostrożności i doświadczenia. Masa netto: 250 g Składniki: 100% wrotycz ziele (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Przeciwwskazania: Wrotyczu nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości należy niezwłocznie odstawić wrotycz. Przekroczenie zalecanej dziennej dawki do spożycia może spowodować zatrucie organizmu. Stosowanie: 1-2 łyżeczki ziela wrotyczu zalewamy 250ml wrzącej wody i odstawiamy na 30 minut do zaparzenia (pod przykryciem). Po przecedzeniu napar jest gotowy do picia. Możemy go pić w ilości 1 szklanki 2-4 razy dziennie. Należy pamiętać, żeby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

11,58 zł
250 g ( 4,63 zł za 100 g )
Lukrecja Korzeń Fix 500 g Planteon

\LUKRECJA KORZEŃ FIX Charakteryzuje się brązowym kolorem i słodkim smakiem, trochę przypominający anyż. Masa netto: 50 g Składniki: 100% lukrecja korzeń. Kraj pochodzenia: Uzbekistan Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Przeciwwskazania: Chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Po 4 tygodniach stosowania należy zrobić przerwę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Sposób przygotowania: W tej postaci doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju herbat. Ponadto możesz dodawać go do wszelkich deserów czy owsianek. Pamiętaj jednak, że jest to bardzo intensywny smak, który w zbyt dużej ilości może zdominować cały posiłek.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

21,99 zł
500 g ( 4,40 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Herbatka FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

OSTROPEST PLAMISTY HERBATKA FIX Suplement diety Owoc ostropestu plamistego chroni wątrobę, oczyszcza cały organizm. Wspomaga  funkcjonowanie wątroby. Utrzymuje zdrową wątrobę. Wspiera trawienie i prawidłowe stężenie glukozy we krwi.  Masa netto: 40 g (20 x 2 g) Składniki: Owoc ostropestu plamistego (Silybi mariani fructus) – 100%. Zalecane dzienne spożycie:1 saszetkę herbatki zaparzać wrzątkiem (200 ml) pod przykryciem przez 15 min. Pić 2 razy dziennie świeży napar. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość owocu ostropestu plamistego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 4 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Herbapol w Krakowie SA ul. Chałupnika 14 31-464 Kraków  Do sprawdzenia

13,79 zł
400 g ( 3,45 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops