Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 100 g - Nanga

GLISTNIK JASKÓŁCZE ZIELE CIĘTE Dziko rosnące. Masa netto: 100 g Składniki: Ziele glistnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać 1 szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 30 minut, przecedzić. Spożywać 1 szklankę naparu rozłożoną na 3-4 porcje w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,98 zł
100 g ( 15,98 zł za 100 g )
Mieszanka Ziołowa Zdrowe Jelita 100 g - Nanga

MIESZANKA ZIOŁOWA ZDROWE JELITA Mieszanka ziołowa. Masa netto: 100 g Składniki: babka płesznik nasiona mielone (Plantago psyllium), babka jajowata nasiona i łupiny mielone (Plantago ovata), pau d'arco kora mielona (Tabebuia impetiginosa), inulina, ostropest plamisty nasiona mielone (Silybum marianum), pieprz cayenne. Sposób użycia: 1-2 łyżeczki mieszanki zalać szklanką letniej wody i wymieszać. Pozostawić na 5 minut, po czym ponownie wymieszać i wypić zawartość. Stosować 2 razy dziennie, np. 2 godziny po posiłkach. Spożycie mieszanki z samego rana może powodować uczucie pełności w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników mieszanki. Mieszanka może ograniczać wchłanianie innych związków z przewodu pokarmowego - zachowaj odstęp 2-3 godziny od leków i suplementów.     Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

18,09 zł
100 g ( 18,09 zł za 100 g )
Ziele Damiana Liść Cięty 100 g - Vitafarm

ZIELE DAMIANA LIŚĆ CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: Ziele Damiana liść cięty 100% Informacja o alergenach: Produkt może zawierać sezam i różne orzechy. Kraj pochodzenia: Meksyk Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu. Sposób użycia: 2 łyżeczki produktu zalać szklanką wrzątku, parzyć 3 minuty. Po zaparzeniu odcedzić. Dla poprawy smaku można pić z dodatkiem miodu.     Producent: Vitafarm sp. z o.o. Wyszyńskiego 48, 87-600 Lipno Do sprawdzenia

18,09 zł
100 g ( 18,09 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

OSTROPEST PLAMISTY ZIARNO Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest plamisty 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1256 kJ/ 302 kcal Tłuszcz: 11 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 5,1 g - w tym cukry: 3,4 g Błonnik: 26 g Białko: 34 g Sól: 0,1 g   Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 Wiązowna Do sprawdzenia

18,09 zł
1000 g ( 1,81 zł za 100 g )
Gojnik Herbata Mursalska BIO 22 g - New Age Food

GOJNIK HERBATA MURSALSKA BIO Mursalska herbata rosnąc w jej naturalnym zasięgu na skałach Durduga blisko wioski Trigrad (Góry Rodopy) - w ekologiczno czystym rejonie 1500 m. n. p. m. z unikalnym aromatem i wartościowymi składnikami. Masa netto: 22 g Składniki: herbata mursalska* 100%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: BG-BIO-02 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Bułgaria   Sposób użycia: 1 źdźbło gotujemy przez 5 minut w 250 ml. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.  Do sprawdzenia

18,09 zł
22 g ( 82,23 zł za 100 g )
Werbena Ziele Cięte 100 g - Nanga

WERBENA ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele werbeny 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i parzyć 15-20 min. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Można dosłodzić miodem lub naturalnym sokiem. Po wystudzeniu napar można zastosować zewnętrznie. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

18,69 zł
100 g ( 18,69 zł za 100 g )
Pokrzywa Zwyczajna Liść Cięty 100 g - Nanga

POKRZYWA ZWYCZAJNA LIŚĆ CIĘTY Zbierany ze stanowisk naturalnych w Polsce. Masa netto: 100 g Składniki: pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica) liść 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: 1 łyżkę ziela pokrzywy zalej szklanką wrzącej wody, przykryj i odstaw na 10 minut. Przecedź. Pij do 3 szklanek naparu dziennie przez miesiąc. Możesz podawać dzieciom powyżej 6 r.ż. pół szklanki dwa razy dziennie maksymalnie przez miesiąc. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na roślinę.     Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 BlękwitDo sprawdzenia

18,69 zł
100 g ( 18,69 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest mielony 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gorczycę, gluten, orzechy, nasiona sezamu i selera. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: można stosować jako dodatek do owsianki, jogurtów, koktajli, soków i innych dań. Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1669 kJ/ 395,8 kcal Tłuszcz: 10 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g Węglowodany: 49 g - w tym cukry: 2 g Białko: 27 g Sól: 0,4 g     Producent: MIX BRANDS sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7 03-231 WarszawaDo sprawdzenia

18,99 zł
1000 g ( 1,90 zł za 100 g )
Czarcie Żebro Ziele Cięte 100 g - Nanga

CZARCIE ŻEBRO ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Czarcie żebro 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzątku. Przykryć i parzyć 20 minut. Przecedzić. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Czarcie żebro warto komponować w naparach razem z: karczochem, mniszkiem, rzepikiem, wilżyną, wiązówką, topolą, lukrecją i kolcoroślą. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na roślinę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.     Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

19,59 zł
100 g ( 19,59 zł za 100 g )
Mieszanka Robaq 100 g - Herbapol Kraków

MIESZANKA ROBAQ Suplement diety Mieszanka to starannie dobrana kompozycja ziół stanowiąca uzupełnienie codziennej diety.  Masa netto: 100 g Składniki: Ziele tymianku - 30%, trawa cytrynowa - 30%, ziele wrotyczu - 12%, liść mięty pieprzowej - 12%, liść orzecha włoskiego - 12%, ziele piołunu - 4%. Zalecane dzienne spożycie: Osoby dorosłe: wstrząsnąć i dokładnie wymieszać produkt, 1 łyżeczkę mieszanki (ok.5 g) zaparzać wrzątkiem (200 ml) pod przykryciem przez 10 min. Spożywać 2 razy dziennie, pomiędzy posiłkami. Nie stosować dłużej niż 10 dni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość poszczególnych składników roślinnych w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi odpowiednio: ziele tymianku - 3,0 g, trawa cytrynowa - 3,0 g,  ziele wrotyczu - 1,2 g, liść mięty pieprzowej - 1,2 g, liść orzecha włoskiego - 1,2 g, ziele piołunu – 0,4 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Herbapol w Krakowie SA  ul. Chałupnika 14, 31-464 KrakówDo sprawdzenia

19,79 zł
100 g ( 19,79 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 250 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE DZIKO ROSNĄCE Masa netto: 250 g Składniki: Wrotycz ziele cięte (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować w okresie ciąży I laktacji. Sposób przygotowania: Napar: 1 - 2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody. Odstawić na 30 minut pod przykryciem. Przecedzić. Pić 2-4 razy dziennie po 1 szklance, w tym pierwszą na czczo.       Producent: Nanga Przemysła Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

19,89 zł
250 g ( 7,96 zł za 100 g )
Ziele Świętego Damiana 100 g - Natura Wita

ZIELE ŚWIĘTEGO DAMIANA Masa netto: 100 g Składniki: ziele Damiana. Kraj pochodzenia: Meksyk Sposób przygotowania: pełną łyżeczkę suszu zalać szklanką gorącej wody,  zaparzać pod przykryciem 10- 15 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu np. puszka, słoik, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Przeciwwskazania do stosowania: ciąża, karmienie piersią.     Producent: Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9 28-400 PińczówDo sprawdzenia

19,95 zł
100 g ( 19,95 zł za 100 g )
Gojnik Ziele 50 g - Natura Wita

GOJNIK ZIELE Suplement diety Zwany także herbatką górską. Susz ziołowy. Masa netto: 50 g Składniki: Gojnik ziele (Sideritis raeseri). Zalecane dzienne spożycie: Łyżka stołowa rozdrobnionego gojnika ziele (1,5 g) 2 razy dziennie. Najlepsze efekty przynosi systematyczne spożywanie produktu. Sposób przygotowania: Z opakowania wyjąć ziele gojnika i rozdrobnić. Wsypać do szklanki 1 łyżkę stołową rozdrobnionego suszu (1,5 g), zalać 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzać pod przykryciem 8-10 minut. Stosować 2 razy dziennie. Napar znakomicie smakuje także z dodatkiem miodu i plasterka cytryny. Dobrze schłodzony jest napojem orzeźwiającym.  Warunki przechowywania: W temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu (np. puszka, słoik), w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci do 1 roku życia.     Producent: Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9 28-400 PińczówDo sprawdzenia

19,99 zł
50 g ( 39,98 zł za 100 g )
Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury

ŻYWOKOST KORZEŃ Żywokost jest gatunkiem należącym do rodziny ogórecznikowatych. Korzeń rośliny był znanym i powszechnie stosowanym surowcem już w starożytności. Żywokost wykorzystywany jest także jako roślina ozdobna. Masa netto: 250 g Składniki: żywokost lekarski korzeń* (Symphytum officinale – radix) 100%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: Jedną łyżkę stołową korzenia żywokostu zalać pół litrem wody, gotować ok. 2-3 min i odstawić. Po przestygnięciu można stosować jako okłady. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

20,99 zł
250 g ( 8,40 zł za 100 g )
Lukrecja Korzeń Fix 500 g Planteon

\LUKRECJA KORZEŃ FIX Charakteryzuje się brązowym kolorem i słodkim smakiem, trochę przypominający anyż. Masa netto: 50 g Składniki: 100% lukrecja korzeń. Kraj pochodzenia: Uzbekistan Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Przeciwwskazania: Chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Po 4 tygodniach stosowania należy zrobić przerwę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Sposób przygotowania: W tej postaci doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju herbat. Ponadto możesz dodawać go do wszelkich deserów czy owsianek. Pamiętaj jednak, że jest to bardzo intensywny smak, który w zbyt dużej ilości może zdominować cały posiłek.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

21,99 zł
500 g ( 4,40 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody, odstawić na 45 minut pod przykryciem, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

21,99 zł
100 g ( 21,99 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Mielony 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ MIELONY Masa netto: 100 g Składniki: mielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Pół łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w pierwszej połowie dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

22,99 zł
100 g ( 22,99 zł za 100 g )
Rumianek Kwiat 100 g - Nanga

RUMIANEK KWIAT Masa netto: 100 g Składniki: Rumianek pospolity (Matricaria chamomilla) kwiaty 100%. Kraj pochodzenia: Chorwacja Sposób użycia: łyżeczkę kwiatów rumianku zalej szklanką wrzącej wody, przykryj i odstaw na 5 minut. Przecedź. Pij szklankę naparu do trzech razy dziennie. Możesz podawać dzieciom powyżej 1 r.ż. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na roślinę.   Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 BlękwitDo sprawdzenia

22,99 zł
100 g ( 22,99 zł za 100 g )
Chanca Piedra Ziele 40 g - LuciVita

CHANCA PIEDRA ZIELE Nie zawiera konserwantów ani barwników. Masa netto: 40 g Składniki: suszony liść Phyllanthus niruri. Kraj pochodzenia: Peru Propozycja przygotowania: 1 łyżkę ziela namoczyć w litrze zimnej wody, a następnie gotować ok. 5 minut, odstawić na 5 minut i odcedzić. Pić wywar. Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Produkt nie może zastępować zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Wskazania i przeciwwskazania, dawkowanie i czas kuracji należy skonsultować ze specjalistą.     Producent: SOLIA spol. s.r.o. Rybna 716/24 110 00 Praha 1 - Stare mesto, Ceska republikaDo sprawdzenia

19,91 zł
40 g ( 49,78 zł za 100 g )
Liść Damiana Cięty 100 g - Nanga

LIŚĆ DAMIANA CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: liście damiana 100%. Kraj pochodzenia: Meksyk Sposób przygotowania: 1-2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i odstawić na 10-15 minut. Taki napar pij  2-3 razy dziennie. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na roślinę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.      Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

24,99 zł
100 g ( 24,99 zł za 100 g )
Dyptam Korzeń Cięty 50 g - Nanga

DYPTAM KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: Korzeń dyptamu 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Odwar: 1-2 g korzenia zalać szklanką wody. Doprowadzić do wrzenia i gotować przez 5 minut pod przykryciem na małym ogniu. Odstawić na 20 minut, przecedzić. Wypijać 2 razy dziennie po szklance odwaru. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. Podczas stosowania nie należy się opalać.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

25,99 zł
50 g ( 51,98 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 500 g - Planteon

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Suplement diety Masa netto: 500 g Składniki: 100% żen-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus). Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy, orzeszki ziemne. Zalecane dzienne spożycie: Spożywać w postaci naparu: 1 g suszu (ok. 1 łyżeczka) zalać 150 ml wrzącej wody. Zaparzać 10 minut, przecedzić. Spożywać 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość korzenia żeń-szenia syberyjskiego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 1 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. do 25ºC w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować dłużej niż 2 miesiące. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji, osób z nadciśnieniem tętniczym oraz w przypadku nadwrażliwości na produkt.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 Żelazków Do sprawdzenia

27,99 zł
500 g ( 5,60 zł za 100 g )
Koci Pazur Kora Mielona (Vilcacora) 100 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA MIELONA (VILCACORA) Masa netto: 100 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora mielona 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: 1 g mielonej kory (ok. pół łyżeczki) zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

27,99 zł
100 g ( 27,99 zł za 100 g )
Rumianek Koszyczek Suszony 200 g - Naturalnie Zdrowe

RUMIANEK KOSZYCZEK SUSZONY Masa netto: 200 g Składniki: Rumianek suszony koszyczek bez dodatków. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Egipt Zastosowanie: Spożywcze, dla wszystkich ludzi z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

27,99 zł
200 g ( 14,00 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops