Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga

KOPER WŁOSKI NASIONA Masa netto: 100 g Składniki: Nasiona kopru włoskiego 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać soję, seler, gorczycę, sezam, zboża zawierające gluten. Kraj pochodzenia: Egipt Sposób użycia: Zgniecione lub zmielone nasiona kopru zalać wrzątkiem i pozostawić pod przykryciem od 10 do 15 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

13,69 zł
100 g ( 13,69 zł za 100 g )
Krwawnik Kwiat 50 g - Nanga

KRWAWNIK KWIAT Masa netto: 50 g Składniki: Kwiat krwawnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki suszu zalać wrzącą wodą i odstawić do naciągnięcia na 15 min. pod przykryciem. Spożywać 3 razy dziennie po 1 szklance lub zastosować zewnętrznie do płukania włosów, skóry głowy, twarzy oraz w postaci okładów na rany. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

13,69 zł
50 g ( 27,38 zł za 100 g )
Moringa Liście Bio 100 g - Batom

MORINGA LIŚCIE BIO Masa netto: 100 g Składniki: Suszone liście moringa* 100%   * składniki ekologiczne Jednostka certyfikująca: PL-EKO-03 Pochodzenie składników: Rolnictwo spoza UE   Informacja dla alergików: Produkt może zawierać zboża zawierające gluten, orzechy, sezam. Sposób użycia: 1 łyżeczkę zalać filiżanką gorącej wody i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia (10- 15 minut). Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży.     Producent: BATOM PL Józef Leśniak ul. Fieldorfa-Nila 17 31-209 KrakówDo sprawdzenia

13,58 zł
100 g ( 13,58 zł za 100 g )
Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga

KRWAWNIK ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele krwawnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki suszu zalać wrzącą wodą i odstawić do naciągnięcia na 15 min. pod przykryciem. Spożywać 3 razy dziennie po 1 szklance lub zastosować zewnętrznie do płukania włosów, skóry głowy, twarzy oraz w postaci okładów na rany. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

13,29 zł
100 g ( 13,29 zł za 100 g )
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

BYLICA POSPOLITA ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele bylicy pospolitej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i parzyć 10-15 minut. Spożywać 2 razy dziennie po pół szklanki. Bylicę można też zastosować jako przyprawę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

12,79 zł
100 g ( 12,79 zł za 100 g )
Lawenda Suszona Kwiat 50 g - Naturalnie Zdrowe

LAWENDA SUSZONA KWIAT  Masa netto: 50 g Składniki: Suszone kwiaty lawendy. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Polska Zastosowanie: Spożywcze, dla wszystkich ludzi z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

12,79 zł
50 g ( 25,58 zł za 100 g )
Melisa Suszona Bezglutenowa BIO 50 g - Pięć Przemian

MELISA SUSZONA BEZGLUTENOWA BIO Melisa w kuchni: - do przygotowania herbat, lemoniady i koktajli, - do przyprawiania mięs i ryb, - do zup, sosów, twarogów, - do aromatyzowania olejów i octów. Masa netto: 50 g Składniki: melisa suszona*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo spoza UE   Informacja dla alergików: Produkt może zawierać orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.     Producent: Simpatiko sp. z o.o. ul. Łuże 20 05-092 DąbrowaDo sprawdzenia

12,69 zł
50 g ( 25,38 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa LIPA BIO FIX 40 g (20x 2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA LIPA BIO FIX Masa netto: 40 g (20 x 2 g) Składniki: suszony, krojony kwiat lipy BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza W 100 g W porcji 2,0 g ( 1 saszetka ) Wartość energetyczna 961 kJ/234 kcal 19 kJ/5 kcal Tłuszcz 1,67 g 0,03 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,92 g 0,02 g Węglowodany 15,10 g 0,30 g W tym cukry 8,52 g 0,17 g Błonnik 58,39 g 1,17 g Białko 10,33 g 0,21 g sól 0,01 g 0 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,44 zł
20 szt. ( 0,47 zł za 1 szt. )
Wrotycz Ziele Mielone 100 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE MIELONE Dziko rosnące. Masa netto: 100 g Składniki: Wrotycz ziele mielone (Tanacethum vulgare) Kraj pochodzenia: Polska Przygotowanie naparu: 1/2 - 1 łyżeczkę mielonego ziela zalać niewielką ilością wrzącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Pić 2 - 4 razy dziennie, zaczynając na czczo. Warunki przechowania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować produktu w okresie ciąży oraz laktacji.       Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

12,39 zł
100 g ( 12,39 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Dziko rosnące Masa netto: 100 g Składniki: Wrotycz ziele cięte. Kraj pochodzenia: Polska Sposób przygotowania: 1 - 2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody. Odstawić na 30 minut pod przykryciem. Przecedzić. Pić 2-4 razy dziennie po 1 szklance, zaczynając na czczo. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Środki ostrożności: Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.       Producent: Nanga Przemysła Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
100 g ( 11,89 zł za 100 g )
Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga

MACIERZANKA ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele macierzanki piaskowej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzątku. Parzyć pod przykryciem 20 minut. Przecedzić. Wypijać 2-3 razy dziennie po szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
100 g ( 11,89 zł za 100 g )
Guduchi Ziele Cięte (Tinospora Cordifolia) 50 g - Nanga

GUDUCHI ZIELE CIĘTE (TINOSPORA CORDIFOLIA) Masa netto: 50 g Składniki: ziele guduchi 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Napar: 1-2 g ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i pozostawić do zaparzenia na 15 minut. Napar można przyjmować 2 do 3 razy dziennie. Nie przekraczać 3-6 g na dzień. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Produkt może obniżać poziom cukru we krwi. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
50 g ( 23,78 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Charakteryzuje się intensywnym zapachem - gorzkawym, oleistym, przypominającym kamforę. W przypadku picia naparu warto połączyć wrotycz pospolity, (w ilości poniżej 1 łyżeczki surowca dziennie) z innymi ziołami, takimi jak macierzanka tymianek czy piołun. Ciekawostką jest, że odwar z ziela nadaje się do ekologicznego zwalczania stonki ziemniaczanej czy mszyc. Zawarty w roślinie tujon w wyższych stężeniach jest toksyczny, dlatego też to zioło wymagające ostrożności i doświadczenia. Masa netto: 250 g Składniki: 100% wrotycz ziele (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Przeciwwskazania: Wrotyczu nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości należy niezwłocznie odstawić wrotycz. Przekroczenie zalecanej dziennej dawki do spożycia może spowodować zatrucie organizmu. Stosowanie: 1-2 łyżeczki ziela wrotyczu zalewamy 250ml wrzącej wody i odstawiamy na 30 minut do zaparzenia (pod przykryciem). Po przecedzeniu napar jest gotowy do picia. Możemy go pić w ilości 1 szklanki 2-4 razy dziennie. Należy pamiętać, żeby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

11,58 zł
250 g ( 4,63 zł za 100 g )
Piołun Ziele EKO 50 g - Dary Natury

PIOŁUN ZIELE EKO Bylica piołun, powszechnie zwana piołunem, psią rutą, wermutem lub absyntem, to silnie aromatyczna bylina z rodziny astrowatych. Piołun w połączeniu m.in. z szałwią, kolendrą, goździkami i gałką muszkatołową, wykorzystywany jest w produkcji wina wermut. Masa netto: 50 g Składniki: bylica piołun ziele*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ok. 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

11,39 zł
50 g ( 22,78 zł za 100 g )
Zioła do Sałatek i Vinegrette Bez Dodatku Cukru i Soli 200 g - Naturalnie Zdrowe

ZIOŁA DO SAŁATEK I VINEGRETTE BEZ DODATKU CUKRU I SOLI Masa netto: 200 g Składniki: bazylia, oregano, tymianek, cząber, estragon, rozmaryn, pietruszka liść natka, koperek suszony, pomidory suszone, czosnek niedźwiedzi. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

10,98 zł
200 g ( 5,49 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa RUMIANEK BIO FIX 30 g (20x 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA RUMIANEK BIO FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony kwiat rumianku pospolitego BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza W 100 g W porcji 1,5 g ( 1 saszetka ) Wartość energetyczna 1124 kJ/273 kcal 17 kJ/4 kcal Tłuszcz 7,69 g 0,12 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,99 g 0,03 g Węglowodany 10,92 g 0,16 g W tym cukry 4,32 g 0,06 g Błonnik 52,43 g 0,79 g Białko 13,76 g 0,21 g sól 0,05 g 0 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

10,89 zł
30 g ( 36,30 zł za 100 g )
Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga

BLUSZCZYK KURDYBANEK ZIELE CIĘTE Masa netto: 50 g Składniki: Ziele bluszczyka kurdybanka 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 15 minut. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Można również stosować jako przyprawę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

10,59 zł
50 g ( 21,18 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa LIPA FIX 40 g (20 Saszetekx 2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA LIPA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony kwiat lipy 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 961 kJ/ 234 kcal Tłuszcz: 1,67 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,92 g Węglowodany: 15,10 g - w tym cukry: 8,52 g Błonnik: 58,39 g Białko: 10,33 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,94 zł
20 szt. ( 0,40 zł za 1 szt. )
Herbatka Liść Morwy Białej Krojony 100 g - Targroch

LIŚĆ MORWY BIAŁEJ - HERBATKA Masa netto: 100 g Składniki: Liście morwy białej krojone 100% Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Możliwa obecność: sezamu, soi, glutenu, orzeszków ziemnych, różnych orzechów. Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Sposób użycia: 1 łyżeczkę liści morwy białej zalać szklanką wrzątku. Patrzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Napój po przecedzeniu można pić sam lub dodać do niego cytrynę, imbir lub cynamon.     Producent: Tar-Groch-Fil T. Krakowski, M.Kijowski, E.Drożdż, J. Drożdż sp.j. Filipowice 161 32-840 ZakliczynDo sprawdzenia

9,99 zł
100 g ( 9,99 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa POKRZYWA BIO FIX 30 g (20x 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA POKRZYWA BIO FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść pokrzywy zwyczajnej BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza w 100 g w porcji 1,5 g (1 saszetka) Wartość energetyczna 971 kJ/234 kcal 15 kJ/4 kcal Tłuszcz 2,24 g 0,03 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,81 g 0,01 g Węglowodany 5,46 g 0,08 g w tym cukry 4,38 g 0,07 g Błonnik 43,02 g 0,65 g Białko 26,56 g 0,40 g Sól 0,02 g 0 g       Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,99 zł
30 g ( 33,30 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa MIĘTA BIO FIX 36 g (20x 1,8 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MIĘTA BIO FIX Masa netto: 36 g (20 x 1,8 g) Składniki: suszony, krojony liść mięty pieprzowej BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu:   Wartość odżywcza W 100 g W porcji 1,8 g ( 1 saszetka ) Wartość energetyczna 1033 kJ/249 kcal 19 kJ/5 kcal Tłuszcz 2,29 g 0,04 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,00 g 0,02 g Węglowodany 17,88 g 0,32 g W tym cukry 3,94 g 0,07 g Błonnik 44,97 g 0,81 g Białko 16,73 g 0,30g sól 0,35 g 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,99 zł
36 g ( 27,75 zł za 100 g )
Zioła Prowansalskie 200 g - Naturalnie Zdrowe

ZIOŁA PROWANSALSKIE Masa netto: 200 g  Składniki: bazylia, oregano, cząber, tymianek, estragon, rozmaryn. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

9,89 zł
200 g ( 4,95 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa MORWA FIX 48 g (24 Saszetki x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MORWA FIX Suplement diety Masa netto: 48 g (24 saszetki x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść morwy białej 100%. Zalecane dzienne spożycie: Napar z 1 saszetki pić 3 razy dziennie, bezpośrednio przed posiłkiem lub na jego początku. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5 minut.   Zawartość w dziennej porcji: Składniki Napar z 1 saszetki (2 g) Napar z 3 saszetek (6 g) Liść morwy 2 g 6 g   Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu, występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść morwy. Produkt nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,59 zł
24 szt. ( 0,40 zł za 1 szt. )
Herbatka z Korzenia Mniszka z Hibiskusem i Cynamonem 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

HERBATKA Z KORZENIA MNISZKA Z HIBISKUSEM I CYNAMONEM Harmonijna kompozycja, która zachwyca naturalnym smakiem i aromatem. Korzeń mniszka nadaje naparowi głębi i delikatnie goryczkowego charakteru, cynamon wnosi ciepłe, korzenne nuty a hibiskus wzbogaca mieszankę subtelną kwasowością i piękną barwą. Starannie dobrane, ekologiczne składniki tworzą wyjątkową herbatkę idealną na każdą porę dnia. Saszetka biodegradowalna. Masa netto: 50 g (25 x 2 g) Składniki: mniszek lekarski korzeń* 75%, hibiskus kwiat* 15%, cynamon cejloński* 10%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE/ spoza UE   Sposób użycia: jedną saszetkę herbatki (2 g) zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ok. 3-6 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

9,59 zł
50 g ( 19,18 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops