Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Zioła

Coraz więcej osób stosuje różnego rodzaju przyprawy nie tylko dla ich smaku i aromatu, ale też wyjątkowych właściwości zdrowotnych. Jak się okazuje, największą popularnością cieszą się zioła i herbaty ziołowe, które mają dobroczynny wpływ na organizm. Aby jednak działały jak najlepiej, powinny zostać wyhodowane w odpowiednich warunkach gwarantujących najwyższą jakość i bogactwo składników odżywczych. Z tego względu warto zaopatrzyć się w ekologiczne zioła ze sprawdzonych, certyfikowanych upraw. Obecnie na rynku można znaleźć wiele korzystnych dla zdrowia mieszanek, dzięki którym nadasz swoim potrawom wyrazistości i unikalnego smaku. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie.

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

GLISTNIK JASKÓŁCZE ZIELE CIĘTE Dziko rosnące. Masa netto: 500 g Składniki: Ziele glistnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać 1 szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 30 minut, przecedzić. Spożywać 1 szklankę naparu rozłożoną na 3-4 porcje w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

52,89 zł
500 g ( 10,58 zł za 100 g )
Cordyceps (Kordyceps Chiński) Mielony 50 g - Nanga

CORDYCEPS (KORDYCEPS CHIŃSKI) MIELONY  Masa netto: 50 g Składniki: mielony kordyceps chiński 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Przyjmować doustnie od 0,5 do 4 g na dobę. Przez zażyciem rozpuścić w niewielkiej ilości wody. W przypadku przyjmowania dawki wyższej niż 1 g na dobę, warto ją rozłożyć na kilka porcji, aby zapewnić optymalne wchłanianie. Pierwszą porcję najlepiej przyjmować rano na czczo, 30 minut przed śniadaniem. 1 miarka (1 ml) odpowiada około 0,5 g cordycepsu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

49,99 zł
50 g ( 99,98 zł za 100 g )
Cytryniec Chiński Owoc Premium 100 g - Nanga

CYTRYNIEC CHIŃSKI OWOC PREMIUM Masa netto: 100 g Składniki: Owoc cytryńca chińskiego 100% Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Napar: 1 łyżeczkę owoców zalać szklanką wrzącej wody. Parzyć pod przykryciem 15 minut. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Owoce cytryńca można także dodawać do potraw, w całości lub po zmieleniu.  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie zaleca się stosować  w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

45,99 zł
100 g ( 45,99 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Mielony 250 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ MIELONY Masa netto: 250 g Składniki: mielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Pół łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w pierwszej połowie dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

45,99 zł
250 g ( 18,40 zł za 100 g )
Caigua Owoc Mielony 100 g - LuciVita

CAIGUA OWOC MIELONY Nie zawiera konserwantów ani barwników. Masa netto: 100 g Składniki: drobno mielony suszony owoc Cyclanthera pedata. Kraj pochodzenia: Peru Propozycja przygotowania: rozmieszać 3 g (1/3 łyżeczki) w pół litra płynu i wypić - najlepiej przed śniadaniem.  Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Wskazania i przeciwwskazania, dawkowanie i czas kuracji należy skonsultować ze specjalistą.     Producent: SOLIA spol. s.r.o. Rybna 716/24 110 00 Praha 1 - Stare mesto, Ceska republika Do sprawdzenia

38,00 zł
100 g ( 38,00 zł za 100 g )
Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga

KRWAWNIK KWIAT Dziko rosnący. Masa netto: 250 g Składniki: Kwiat krwawnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki suszu zalać wrzącą wodą i odstawić do naciągnięcia na 15 min. pod przykryciem. Spożywać 3 razy dziennie po 1 szklance lub zastosować zewnętrznie do płukania włosów, skóry głowy, twarzy oraz w postaci okładów na rany. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

44,99 zł
250 g ( 18,00 zł za 100 g )
EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica

EKAHERBS Suplement diety Sok z pigwy i ekstrakt z 20 ziół. Bez konserwantów. Nie zawiera alkoholu. Pasteryzowany. Zawartość netto: 500 ml Opakowanie zawiera 10 zalecanych porcji dziennych. Składniki w porcji dziennej 50 ml: sok z pigwy z zagęszczonego soku (95,9%), ekstrakt z 20 ziół o DER 1-2:1: korzenia lukrecji (Glycyrrhiza glabra L.) - 250 mg, liści babki lancetowatej (Plantago lanceolata L.) – 187,5 mg, liści jeżyny właściwej (Rubus idaeus L.) – 112,5 mg, ziela mięty pieprzowej (Mentha piperita L.) – 67,5 mg, ziela rumianku (Marticaria chamomilla L.) – 45 mg, liści eukaliptusa (Eucalyptus globulus Labill.) – 22,5 mg, owoców kopru włoskiego (Foeniculum vulgare Miller.) – 22,5 mg, kwiatów bzu czarnego (Sambucus nigra L.) – 22,5 mg, porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.) – 22,5 mg, owoców dzikiej róży (Rosa canina L.) – 22,5 mg, kwiatów lipy (Tilia sp.) – 22,5 mg, ziela miodunki plamistej (Pulmonaria officinalis L.) – 22,5 mg, kwiatostanu głogu (Crataegus oxyacantha L.) – 22,5 mg, kwiatów nagietka lekarskiego (Calendula officinalis L.) – 22,5 mg, liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis L.) – 22,5 mg, ziela krwawnika pospolitego (Achillea millefolium L.) – 22,5 mg, kwiatów pierwiosnka lekarskiego (Primula veris L.) – 22,5 mg, owoców biedrzeńca anyżu (Pimpinella anisum L.) – 22,5 mg, ziela melisy (Melissa officinalis L.) – 22,5 mg, kwiatów dziewanny kutnerowatej (Verbascum phlomoides L.) – 22,5 mg; regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina C (kwas L-askorbinowy) - 80 mg (100% RWS*). Zawiera lukrecję – chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Zalecane dzienne spożycie: Dorosli: 50 ml dziennie. Przed spożyciem każdorazowo wstrząsnąć. Na dnie butelki może wytrącać się osad pochodzenia naturalnego. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 21 dni. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących piersią. Chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Osoby przyjmujące leki przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować przez dłuższy okres bez konsultacji z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: EkaMedica sp. z o.o. sp.k. ul. Bielska 78a 43-340 KozyDo sprawdzenia

42,99 zł
500 ml ( 8,60 zł za 100 ml )
Koci Pazur Kora Cięta (Vilcacora) 250 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA CIĘTA (VILCACORA) Masa netto: 250 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: Odwar: 2 g kory (ok. 1 łyżka) gotować w szklance wody 15-30 minut. Do gotującego się wywaru wycisnąć nieco soku z cytryny. Wypijać 0,5-1 szklanki odwaru dziennie lub więcej jeśli organizm jest osłabiony. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

41,71 zł
250 g ( 16,68 zł za 100 g )
Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga

TARCZYCA BAJKALSKA POLSKA KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: korzeń tarczycy bajkalskiej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Odwar: 1 łyżkę korzeni zalać szklanką wody, doprowadzić do wrzenia i gotować 5 minut na małym ogniu. Odstawić na 30 minut i przecedzić. Przed zalaniem wodą można skropić korzenie spirytusem, aby wyciągnąć z nich więcej związków czynnych. Odwar spożywać 1-2 razy dziennie po szklance. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

37,99 zł
50 g ( 75,98 zł za 100 g )
Guduchi Ziele Cięte (Tinospora Cordifolia) 250 g - Nanga

GUDUCHI ZIELE CIĘTE (TINOSPORA CORDIFOLIA) Masa netto: 250 g Składniki: ziele guduchi 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Napar: 1-2 g ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i pozostawić do zaparzenia na 15 minut. Napar można przyjmować 2 do 3 razy dziennie. Nie przekraczać 3-6 g na dzień. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Produkt może obniżać poziom cukru we krwi. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

37,86 zł
250 g ( 15,14 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 250 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 250 g Składniki: korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody, odstawić na 45 minut pod przykryciem, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

37,01 zł
250 g ( 14,80 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski 60 Kapsułek - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI Suplement diety  Bez dodatku wypełniaczy, barwników, konserwantów. Masa netto: 30 g (60 kapsułek) Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) standaryzowany na 0,8% eleuterozydów, zmielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego, kapsułka celulozowa. Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka raz lub dwa razy dziennie, rano i przed obiadem.   Zawartość w dziennej porcji (2 kapsulki): 400 mg ekstraktu z korzenia i 400 mg zmielonego korzenia żeń-szenia syberyjskiego.   Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chroń przed światłem i wilgocią. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.  Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

28,99 zł
60 kaps. ( 0,48 zł za 1 kaps. )
Wszewłoga Górska Cięta Czysta 25 g - Nanga

WSZEWŁOGA GÓRSKA KORZEŃ CIĘTY  Masa netto: 25 g Składniki: Korzeń wszewłogi górskiej 100%. Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób użycia: 1 łyżkę korzeni zalać 1 szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 20 minut, przecedzić. Pić 2-3 razy dziennie po szklance naparu przez 3 tygodnie; powtarzać raz na kwartał. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. W czasie zażywania preparatów z Meum nie należy się opalać.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

28,57 zł
25 g ( 114,28 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 500 g - Planteon

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Suplement diety Masa netto: 500 g Składniki: 100% żen-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus). Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy, orzeszki ziemne. Zalecane dzienne spożycie: Spożywać w postaci naparu: 1 g suszu (ok. 1 łyżeczka) zalać 150 ml wrzącej wody. Zaparzać 10 minut, przecedzić. Spożywać 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość korzenia żeń-szenia syberyjskiego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 1 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. do 25ºC w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować dłużej niż 2 miesiące. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji, osób z nadciśnieniem tętniczym oraz w przypadku nadwrażliwości na produkt.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 Żelazków Do sprawdzenia

27,99 zł
500 g ( 5,60 zł za 100 g )
Koci Pazur Kora Mielona (Vilcacora) 100 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA MIELONA (VILCACORA) Masa netto: 100 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora mielona 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: 1 g mielonej kory (ok. pół łyżeczki) zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

27,99 zł
100 g ( 27,99 zł za 100 g )
Rumianek Koszyczek Suszony 200 g - Naturalnie Zdrowe

RUMIANEK KOSZYCZEK SUSZONY Masa netto: 200 g Składniki: Rumianek suszony koszyczek bez dodatków. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Egipt Zastosowanie: Spożywcze, dla wszystkich ludzi z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

27,99 zł
200 g ( 14,00 zł za 100 g )
Dyptam Korzeń Cięty 50 g - Nanga

DYPTAM KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: Korzeń dyptamu 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Odwar: 1-2 g korzenia zalać szklanką wody. Doprowadzić do wrzenia i gotować przez 5 minut pod przykryciem na małym ogniu. Odstawić na 20 minut, przecedzić. Wypijać 2 razy dziennie po szklance odwaru. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. Podczas stosowania nie należy się opalać.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

25,99 zł
50 g ( 51,98 zł za 100 g )
Liść Damiana Cięty 100 g - Nanga

LIŚĆ DAMIANA CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: liście damiana 100%. Kraj pochodzenia: Meksyk Sposób przygotowania: 1-2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i odstawić na 10-15 minut. Taki napar pij  2-3 razy dziennie. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na roślinę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.      Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

24,99 zł
100 g ( 24,99 zł za 100 g )
Chanca Piedra Ziele 40 g - LuciVita

CHANCA PIEDRA ZIELE Nie zawiera konserwantów ani barwników. Masa netto: 40 g Składniki: suszony liść Phyllanthus niruri. Kraj pochodzenia: Peru Propozycja przygotowania: 1 łyżkę ziela namoczyć w litrze zimnej wody, a następnie gotować ok. 5 minut, odstawić na 5 minut i odcedzić. Pić wywar. Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Produkt nie może zastępować zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Wskazania i przeciwwskazania, dawkowanie i czas kuracji należy skonsultować ze specjalistą.     Producent: SOLIA spol. s.r.o. Rybna 716/24 110 00 Praha 1 - Stare mesto, Ceska republikaDo sprawdzenia

19,91 zł
40 g ( 49,78 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Mielony 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ MIELONY Masa netto: 100 g Składniki: mielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Pół łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w pierwszej połowie dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

22,99 zł
100 g ( 22,99 zł za 100 g )
Rumianek Kwiat 100 g - Nanga

RUMIANEK KWIAT Masa netto: 100 g Składniki: Rumianek pospolity (Matricaria chamomilla) kwiaty 100%. Kraj pochodzenia: Chorwacja Sposób użycia: łyżeczkę kwiatów rumianku zalej szklanką wrzącej wody, przykryj i odstaw na 5 minut. Przecedź. Pij szklankę naparu do trzech razy dziennie. Możesz podawać dzieciom powyżej 1 r.ż. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na roślinę.   Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 BlękwitDo sprawdzenia

22,99 zł
100 g ( 22,99 zł za 100 g )
Lukrecja Korzeń Fix 500 g Planteon

\LUKRECJA KORZEŃ FIX Charakteryzuje się brązowym kolorem i słodkim smakiem, trochę przypominający anyż. Masa netto: 50 g Składniki: 100% lukrecja korzeń. Kraj pochodzenia: Uzbekistan Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Przeciwwskazania: Chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Po 4 tygodniach stosowania należy zrobić przerwę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Sposób przygotowania: W tej postaci doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju herbat. Ponadto możesz dodawać go do wszelkich deserów czy owsianek. Pamiętaj jednak, że jest to bardzo intensywny smak, który w zbyt dużej ilości może zdominować cały posiłek.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

21,99 zł
500 g ( 4,40 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody, odstawić na 45 minut pod przykryciem, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

21,99 zł
100 g ( 21,99 zł za 100 g )
Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury

ŻYWOKOST KORZEŃ Żywokost jest gatunkiem należącym do rodziny ogórecznikowatych. Korzeń rośliny był znanym i powszechnie stosowanym surowcem już w starożytności. Żywokost wykorzystywany jest także jako roślina ozdobna. Masa netto: 250 g Składniki: żywokost lekarski korzeń* (Symphytum officinale – radix) 100%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: Jedną łyżkę stołową korzenia żywokostu zalać pół litrem wody, gotować ok. 2-3 min i odstawić. Po przestygnięciu można stosować jako okłady. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

20,99 zł
250 g ( 8,40 zł za 100 g )

Dlaczego warto sięgnąć po ekologiczne zioła?

Obecnie coraz więcej osób sięga po ekologiczne zioła. To w pełni naturalne przyprawy bez dodatku chemicznych substancji, które świetnie urozmaicą przygotowywane potrawy i dodadzą do nich nieco wartości odżywczych. Charakteryzują się znakomitymi walorami smakowymi, a przy tym mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Idealnie nadają się jako składnik codziennej, zbilansowanej diety. Z użyciem ekologicznych ziół możesz przyrządzić prawdziwe smakowitości, a jednocześnie oczyścić swój organizm z toksyn, wzmocnić system odpornościowy i poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Szczególnie polecane są dla osób pragnących odżywiać się świadomie i wyeliminować produkty przetworzone z codziennej diety. Największą popularnością cieszą się zioła polne, które od wieków stosowane są nie tylko w kuchni, ale też w medycynie alternatywnej.

Zioła oczyszczające - jaki mają wpływ na zdrowie?

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się zioła oczyszczające. Ich wyjątkowe właściwości pomagają wypłukać z organizmu toksyny i wszelkiego rodzaju szkodliwe substancje, co korzystnie wpływa na ogólne zdrowie. W zależności od indywidualnych potrzeb można przebierać spośród wielu rodzajów o działaniu moczopędnym, wspierającym układ trawienny lub wątrobę, a także poprawiającym stan cery, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Stosując zioła oczyszczające, można poprawić przemianę materii, która zostaje spowolniona w wyniku nieprawidłowo zbilansowanej diety lub nadmiernego spożywania przetworzonych produktów. Pomaga to zapobiegać wielu schorzeniom skórnym oraz jelitowym.

zioła

Najwyższej jakości zioła ekologiczne od MarketBio

Poszukujesz wysokiej klasy produktów o dobroczynnym wpływie na ogólne zdrowie i wygląd? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w zioła ekologiczne dostępne w sklepie internetowym MarketBio. To starannie wyselekcjonowane mieszanki pochodzące od cenionych producentów z certyfikowanych upraw. Doskonale sprawdzą się dla każdego, kto chciałby nadać swoim potrawom wyjątkowego smaku, a jednocześnie kompleksowo zadbać o swój organizm. W zależności od indywidualnych potrzeb można przebierać spośród licznych propozycji, takich jak ostropest, moringa, lukrecja, żeń-szeń, gotu kola, gojnik, czarcie żebro czy liść damiana i wiele innych, dzięki czemu każdy dobierze odpowiedni produkt dla siebie.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops