Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Zioła

Coraz więcej osób stosuje różnego rodzaju przyprawy nie tylko dla ich smaku i aromatu, ale też wyjątkowych właściwości zdrowotnych. Jak się okazuje, największą popularnością cieszą się zioła i herbaty ziołowe, które mają dobroczynny wpływ na organizm. Aby jednak działały jak najlepiej, powinny zostać wyhodowane w odpowiednich warunkach gwarantujących najwyższą jakość i bogactwo składników odżywczych. Z tego względu warto zaopatrzyć się w ekologiczne zioła ze sprawdzonych, certyfikowanych upraw. Obecnie na rynku można znaleźć wiele korzystnych dla zdrowia mieszanek, dzięki którym nadasz swoim potrawom wyrazistości i unikalnego smaku. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie.

Herbatka Ziołowa SZAŁWIA FIX 30 g (20 Saszetekx 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA SZAŁWIA FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść szałwii -100%. Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Nie zaleca się spożywania herbatki w nadmiarze i przez okres dłuższy niż 2 tygodnie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 989 kJ/ 241 kcal Tłuszcz: 4,41 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,43 g Węglowodany: 10,53 g - w tym cukry: 3,58 g Błonnik: 55,70 g Białko: 11,83 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MELISA FIX 40 g (20 Saszetek x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MELISA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść melisy lekarskiej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 988 kJ/ 238 kcal Tłuszcz: 1,91 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g Węglowodany: 13,95 g - w tym cukry: 4,12 g Błonnik: 44,39 g Białko: 19,13 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MIĘTA FIX 40 g (20 Saszetek x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MIĘTA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść mięty pieprzowej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1033 kJ/ 249 kcal Tłuszcz: 2,29 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,00 g Węglowodany: 17,88 g - w tym cukry: 3,94 g Błonnik: 44,97 g Białko: 16,73 g Sól: 0,35  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa POKRZYWA FIX 30 g (20 Saszetek x1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA POKRZYWA FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść pokrzywy zwyczajnej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 971 kJ/ 234 kcal Tłuszcz: 2,24 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,81 g Węglowodany: 5,46 g - w tym cukry: 4,38 g Błonnik: 43,02 g Białko: 26,56 g Sól: 0,02  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa RUMIANEK FIX 30 g (20 Saszetekx 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA RUMIANEK FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony kwiat rumianku pospolitego 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1124 kJ/ 273 kcal Tłuszcz: 7,69 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,99 g Węglowodany: 10,92 g - w tym cukry: 4,32 g Błonnik: 52,43 g Białko: 13,76 g Sól: 0,05  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa LIPA FIX 40 g (20 Saszetekx 2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA LIPA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony kwiat lipy 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 961 kJ/ 234 kcal Tłuszcz: 1,67 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,92 g Węglowodany: 15,10 g - w tym cukry: 8,52 g Błonnik: 58,39 g Białko: 10,33 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,94 zł
20 szt. ( 0,40 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MORWA FIX 48 g (24 Saszetki x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MORWA FIX Suplement diety Masa netto: 48 g (24 saszetki x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść morwy białej 100%. Zalecane dzienne spożycie: Napar z 1 saszetki pić 3 razy dziennie, bezpośrednio przed posiłkiem lub na jego początku. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5 minut.   Zawartość w dziennej porcji: Składniki Napar z 1 saszetki (2 g) Napar z 3 saszetek (6 g) Liść morwy 2 g 6 g   Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu, występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść morwy. Produkt nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,59 zł
24 szt. ( 0,40 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa LIPA BIO FIX 40 g (20x 2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA LIPA BIO FIX Masa netto: 40 g (20 x 2 g) Składniki: suszony, krojony kwiat lipy BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza W 100 g W porcji 2,0 g ( 1 saszetka ) Wartość energetyczna 961 kJ/234 kcal 19 kJ/5 kcal Tłuszcz 1,67 g 0,03 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,92 g 0,02 g Węglowodany 15,10 g 0,30 g W tym cukry 8,52 g 0,17 g Błonnik 58,39 g 1,17 g Białko 10,33 g 0,21 g sól 0,01 g 0 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,44 zł
20 szt. ( 0,47 zł za 1 szt. )
Żeń-Szeń Syberyjski 60 Kapsułek - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI Suplement diety  Bez dodatku wypełniaczy, barwników, konserwantów. Masa netto: 30 g (60 kapsułek) Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) standaryzowany na 0,8% eleuterozydów, zmielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego, kapsułka celulozowa. Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka raz lub dwa razy dziennie, rano i przed obiadem.   Zawartość w dziennej porcji (2 kapsulki): 400 mg ekstraktu z korzenia i 400 mg zmielonego korzenia żeń-szenia syberyjskiego.   Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chroń przed światłem i wilgocią. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.  Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

28,99 zł
60 kaps. ( 0,48 zł za 1 kaps. )
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Naturalnie Zdrowe

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest plamisty 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1256 kJ/ 302 kcal Tłuszcz: 11 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 5,1 g - w tym cukry: 3,4 g Błonnik: 26 g Białko: 34 g Sól: 0,1 g   Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

15,34 zł
1000 g ( 1,53 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

OSTROPEST PLAMISTY ZIARNO Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest plamisty 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1256 kJ/ 302 kcal Tłuszcz: 11 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 5,1 g - w tym cukry: 3,4 g Błonnik: 26 g Białko: 34 g Sól: 0,1 g   Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 Wiązowna Do sprawdzenia

18,09 zł
1000 g ( 1,81 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest mielony 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gorczycę, gluten, orzechy, nasiona sezamu i selera. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: można stosować jako dodatek do owsianki, jogurtów, koktajli, soków i innych dań. Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1669 kJ/ 395,8 kcal Tłuszcz: 10 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g Węglowodany: 49 g - w tym cukry: 2 g Białko: 27 g Sól: 0,4 g     Producent: MIX BRANDS sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7 03-231 WarszawaDo sprawdzenia

18,99 zł
1000 g ( 1,90 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony Suplement Diety 100 g NaturaVena

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY – SUPLEMENT DIETY Jednoskładnikowy suplement diety w postaci odtłuszczonego, mielonego ziarna ostropestu plamistego. Produkt zawiera sylimarynę oraz charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika i białka. Ostropest plamisty przyczynia się do ochrony wątroby oraz wspomaga trawienie i oczyszczanie organizmu. Zalecana dzienna porcja: 6 g, czyli 2 miarki dołączone do produktu. Sposób użycia: 2 miarki produktu zalać 250 ml gorącej, ale nie wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 15 minut. Zawartość sylimaryny w zalecanej dziennej porcji: 267,6 mg. Masa netto: 100 g Składniki: odtłuszczone mielone ziarno ostropestu plamistego (Silybum marianum) 100 %. Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1130 kJ / 270 kcal Tłuszcz: 7,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g Węglowodany: 5,8 g w tym cukry: 1,2 g Błonnik: 53 g Białko: 20 g Sól: 0,03 g Zawartość sylimaryny w 100 g produktu: 4460 mg Dystrybutor: Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7 05-084 Leszno k. Warszawy Do sprawdzenia

2,79 zł
100 g ( 2,79 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Herbatka FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

OSTROPEST PLAMISTY HERBATKA FIX Suplement diety Owoc ostropestu plamistego chroni wątrobę, oczyszcza cały organizm. Wspomaga  funkcjonowanie wątroby. Utrzymuje zdrową wątrobę. Wspiera trawienie i prawidłowe stężenie glukozy we krwi.  Masa netto: 40 g (20 x 2 g) Składniki: Owoc ostropestu plamistego (Silybi mariani fructus) – 100%. Zalecane dzienne spożycie:1 saszetkę herbatki zaparzać wrzątkiem (200 ml) pod przykryciem przez 15 min. Pić 2 razy dziennie świeży napar. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość owocu ostropestu plamistego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 4 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Herbapol w Krakowie SA ul. Chałupnika 14 31-464 Kraków  Do sprawdzenia

13,79 zł
400 g ( 3,45 zł za 100 g )
Lukrecja Korzeń Fix 500 g Planteon

\LUKRECJA KORZEŃ FIX Charakteryzuje się brązowym kolorem i słodkim smakiem, trochę przypominający anyż. Masa netto: 50 g Składniki: 100% lukrecja korzeń. Kraj pochodzenia: Uzbekistan Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Przeciwwskazania: Chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Po 4 tygodniach stosowania należy zrobić przerwę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Sposób przygotowania: W tej postaci doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju herbat. Ponadto możesz dodawać go do wszelkich deserów czy owsianek. Pamiętaj jednak, że jest to bardzo intensywny smak, który w zbyt dużej ilości może zdominować cały posiłek.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

21,99 zł
500 g ( 4,40 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Charakteryzuje się intensywnym zapachem - gorzkawym, oleistym, przypominającym kamforę. W przypadku picia naparu warto połączyć wrotycz pospolity, (w ilości poniżej 1 łyżeczki surowca dziennie) z innymi ziołami, takimi jak macierzanka tymianek czy piołun. Ciekawostką jest, że odwar z ziela nadaje się do ekologicznego zwalczania stonki ziemniaczanej czy mszyc. Zawarty w roślinie tujon w wyższych stężeniach jest toksyczny, dlatego też to zioło wymagające ostrożności i doświadczenia. Masa netto: 250 g Składniki: 100% wrotycz ziele (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Przeciwwskazania: Wrotyczu nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości należy niezwłocznie odstawić wrotycz. Przekroczenie zalecanej dziennej dawki do spożycia może spowodować zatrucie organizmu. Stosowanie: 1-2 łyżeczki ziela wrotyczu zalewamy 250ml wrzącej wody i odstawiamy na 30 minut do zaparzenia (pod przykryciem). Po przecedzeniu napar jest gotowy do picia. Możemy go pić w ilości 1 szklanki 2-4 razy dziennie. Należy pamiętać, żeby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

11,58 zł
250 g ( 4,63 zł za 100 g )
Zioła Prowansalskie 200 g - Naturalnie Zdrowe

ZIOŁA PROWANSALSKIE Masa netto: 200 g  Składniki: bazylia, oregano, cząber, tymianek, estragon, rozmaryn. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

9,89 zł
200 g ( 4,95 zł za 100 g )
Zioła do Sałatek i Vinegrette Bez Dodatku Cukru i Soli 200 g - Naturalnie Zdrowe

ZIOŁA DO SAŁATEK I VINEGRETTE BEZ DODATKU CUKRU I SOLI Masa netto: 200 g Składniki: bazylia, oregano, tymianek, cząber, estragon, rozmaryn, pietruszka liść natka, koperek suszony, pomidory suszone, czosnek niedźwiedzi. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

10,98 zł
200 g ( 5,49 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 500 g - Planteon

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Suplement diety Masa netto: 500 g Składniki: 100% żen-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus). Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy, orzeszki ziemne. Zalecane dzienne spożycie: Spożywać w postaci naparu: 1 g suszu (ok. 1 łyżeczka) zalać 150 ml wrzącej wody. Zaparzać 10 minut, przecedzić. Spożywać 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość korzenia żeń-szenia syberyjskiego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 1 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. do 25ºC w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować dłużej niż 2 miesiące. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji, osób z nadciśnieniem tętniczym oraz w przypadku nadwrażliwości na produkt.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 Żelazków Do sprawdzenia

27,99 zł
500 g ( 5,60 zł za 100 g )
Nagietek Kwiat 200 g - Naturalnie Zdrowe

NAGIETEK KWIAT  Masa netto: 200 g Składniki: Nagietek kwiat bez dodatków. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Egipt Zastosowanie: Spożywcze, dla wszystkich ludzi z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 Wiązowna Do sprawdzenia

13,89 zł
200 g ( 6,95 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

OSTROPEST PLAMISTY ZIARNO EKO Suplement diety Masa netto: 200 g Składniki: Ostropest plamisty ziarno (Silybum marianum)* 100%   *produkt rolnictwa ekologicznego Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Zalecane dzienne spożycie: Nasiona ostropestu najlepiej zmielić, rozbić, zmiażdżyć. Pić 3 razy dziennie po 1 filiżance naparu, przygotowanego z 1 łyżeczki nasion ostropestu (4 g) na szklankę wody. Porcja dzienna (3 łyżeczki) zawiera 12 g nasion ostropestu. Można stosować jako dodatek do sałatek lub musli. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Zrównoważony tryb życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość odżywcza 100 g RWS* Wartość energetyczna 1390 kJ / 332 kcal 17% Tłuszcz 13,0 g 18% w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g 0% Węglowodany 5,2 g 2% w tym cukry 3,5 g 4% Białko 35,0 g 70% Sól 0,1 g 2% *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73, 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

13,99 zł
200 g ( 7,00 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony EKO 200 g - EcoBlik

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY EKO Suplement diety Herbatka ziołowa. Masa netto: 200 g Składniki: Ekologiczny mielony ostropest plamisty (Silybum Marianum) 100%.   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Kraj pochodzenia: Polska Zalecane dzienne spożycie: 1-2 łyżeczki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób przygotowania: 1 łyżeczkę ziół zalać szklanką gorącej wody. Parzyć pod przykryciem 5-10 minut.   Zawartość w dziennej porcji: Składniki 1 porcja (1 łyżeczka) 2 porcje (2 łyżeczki) Ekologiczny mielony ostropest plamisty (Silybum Marianum) 100% 3g    6g     Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Medicaline Konrad Malitka  Ostrówiec 150 05-480 KarczewDo sprawdzenia

14,99 zł
200 g ( 7,50 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 250 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE DZIKO ROSNĄCE Masa netto: 250 g Składniki: Wrotycz ziele cięte (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować w okresie ciąży I laktacji. Sposób przygotowania: Napar: 1 - 2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody. Odstawić na 30 minut pod przykryciem. Przecedzić. Pić 2-4 razy dziennie po 1 szklance, w tym pierwszą na czczo.       Producent: Nanga Przemysła Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

19,89 zł
250 g ( 7,96 zł za 100 g )
Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury

ŻYWOKOST KORZEŃ Żywokost jest gatunkiem należącym do rodziny ogórecznikowatych. Korzeń rośliny był znanym i powszechnie stosowanym surowcem już w starożytności. Żywokost wykorzystywany jest także jako roślina ozdobna. Masa netto: 250 g Składniki: żywokost lekarski korzeń* (Symphytum officinale – radix) 100%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: Jedną łyżkę stołową korzenia żywokostu zalać pół litrem wody, gotować ok. 2-3 min i odstawić. Po przestygnięciu można stosować jako okłady. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

20,99 zł
250 g ( 8,40 zł za 100 g )

Dlaczego warto sięgnąć po ekologiczne zioła?

Obecnie coraz więcej osób sięga po ekologiczne zioła. To w pełni naturalne przyprawy bez dodatku chemicznych substancji, które świetnie urozmaicą przygotowywane potrawy i dodadzą do nich nieco wartości odżywczych. Charakteryzują się znakomitymi walorami smakowymi, a przy tym mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Idealnie nadają się jako składnik codziennej, zbilansowanej diety. Z użyciem ekologicznych ziół możesz przyrządzić prawdziwe smakowitości, a jednocześnie oczyścić swój organizm z toksyn, wzmocnić system odpornościowy i poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Szczególnie polecane są dla osób pragnących odżywiać się świadomie i wyeliminować produkty przetworzone z codziennej diety. Największą popularnością cieszą się zioła polne, które od wieków stosowane są nie tylko w kuchni, ale też w medycynie alternatywnej.

Zioła oczyszczające - jaki mają wpływ na zdrowie?

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się zioła oczyszczające. Ich wyjątkowe właściwości pomagają wypłukać z organizmu toksyny i wszelkiego rodzaju szkodliwe substancje, co korzystnie wpływa na ogólne zdrowie. W zależności od indywidualnych potrzeb można przebierać spośród wielu rodzajów o działaniu moczopędnym, wspierającym układ trawienny lub wątrobę, a także poprawiającym stan cery, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Stosując zioła oczyszczające, można poprawić przemianę materii, która zostaje spowolniona w wyniku nieprawidłowo zbilansowanej diety lub nadmiernego spożywania przetworzonych produktów. Pomaga to zapobiegać wielu schorzeniom skórnym oraz jelitowym.

zioła

Najwyższej jakości zioła ekologiczne od MarketBio

Poszukujesz wysokiej klasy produktów o dobroczynnym wpływie na ogólne zdrowie i wygląd? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w zioła ekologiczne dostępne w sklepie internetowym MarketBio. To starannie wyselekcjonowane mieszanki pochodzące od cenionych producentów z certyfikowanych upraw. Doskonale sprawdzą się dla każdego, kto chciałby nadać swoim potrawom wyjątkowego smaku, a jednocześnie kompleksowo zadbać o swój organizm. W zależności od indywidualnych potrzeb można przebierać spośród licznych propozycji, takich jak ostropest, moringa, lukrecja, żeń-szeń, gotu kola, gojnik, czarcie żebro czy liść damiana i wiele innych, dzięki czemu każdy dobierze odpowiedni produkt dla siebie.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops