Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Zioła

Coraz więcej osób stosuje różnego rodzaju przyprawy nie tylko dla ich smaku i aromatu, ale też wyjątkowych właściwości zdrowotnych. Jak się okazuje, największą popularnością cieszą się zioła i herbaty ziołowe, które mają dobroczynny wpływ na organizm. Aby jednak działały jak najlepiej, powinny zostać wyhodowane w odpowiednich warunkach gwarantujących najwyższą jakość i bogactwo składników odżywczych. Z tego względu warto zaopatrzyć się w ekologiczne zioła ze sprawdzonych, certyfikowanych upraw. Obecnie na rynku można znaleźć wiele korzystnych dla zdrowia mieszanek, dzięki którym nadasz swoim potrawom wyrazistości i unikalnego smaku. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie.

Wszewłoga Górska Cięta Czysta 25 g - Nanga

WSZEWŁOGA GÓRSKA KORZEŃ CIĘTY  Masa netto: 25 g Składniki: Korzeń wszewłogi górskiej 100%. Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób użycia: 1 łyżkę korzeni zalać 1 szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 20 minut, przecedzić. Pić 2-3 razy dziennie po szklance naparu przez 3 tygodnie; powtarzać raz na kwartał. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. W czasie zażywania preparatów z Meum nie należy się opalać.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

28,57 zł
25 g ( 114,28 zł za 100 g )
Cordyceps (Kordyceps Chiński) Mielony 50 g - Nanga

CORDYCEPS (KORDYCEPS CHIŃSKI) MIELONY  Masa netto: 50 g Składniki: mielony kordyceps chiński 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Przyjmować doustnie od 0,5 do 4 g na dobę. Przez zażyciem rozpuścić w niewielkiej ilości wody. W przypadku przyjmowania dawki wyższej niż 1 g na dobę, warto ją rozłożyć na kilka porcji, aby zapewnić optymalne wchłanianie. Pierwszą porcję najlepiej przyjmować rano na czczo, 30 minut przed śniadaniem. 1 miarka (1 ml) odpowiada około 0,5 g cordycepsu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

49,99 zł
50 g ( 99,98 zł za 100 g )
Gojnik Herbata Mursalska BIO 22 g - New Age Food

GOJNIK HERBATA MURSALSKA BIO Mursalska herbata rosnąc w jej naturalnym zasięgu na skałach Durduga blisko wioski Trigrad (Góry Rodopy) - w ekologiczno czystym rejonie 1500 m. n. p. m. z unikalnym aromatem i wartościowymi składnikami. Masa netto: 22 g Składniki: herbata mursalska* 100%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: BG-BIO-02 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Bułgaria   Sposób użycia: 1 źdźbło gotujemy przez 5 minut w 250 ml. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.  Do sprawdzenia

18,09 zł
22 g ( 82,23 zł za 100 g )
Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga

TARCZYCA BAJKALSKA POLSKA KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: korzeń tarczycy bajkalskiej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Odwar: 1 łyżkę korzeni zalać szklanką wody, doprowadzić do wrzenia i gotować 5 minut na małym ogniu. Odstawić na 30 minut i przecedzić. Przed zalaniem wodą można skropić korzenie spirytusem, aby wyciągnąć z nich więcej związków czynnych. Odwar spożywać 1-2 razy dziennie po szklance. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

37,99 zł
50 g ( 75,98 zł za 100 g )
Pokrzywa Liść Suszony 15 g - Becla

POKRZYWA LIŚĆ SUSZONY Suszona ciepłym powietrzem. Produkt naturalny, niesiarkowany, niekonserwowany, sortowany i pakowany ręcznie. Masa netto: 15 g Składniki: 100% suszonej pokrzywy. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: pokrzywę zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem ok. 5-10 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.     Producent: PPHU "AWB" Alina Becla 37-123 Handzlówka 3a Do sprawdzenia

7,89 zł
15 g ( 52,60 zł za 100 g )
Dyptam Korzeń Cięty 50 g - Nanga

DYPTAM KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: Korzeń dyptamu 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Odwar: 1-2 g korzenia zalać szklanką wody. Doprowadzić do wrzenia i gotować przez 5 minut pod przykryciem na małym ogniu. Odstawić na 20 minut, przecedzić. Wypijać 2 razy dziennie po szklance odwaru. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. Podczas stosowania nie należy się opalać.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

25,99 zł
50 g ( 51,98 zł za 100 g )
Chanca Piedra Ziele 40 g - LuciVita

CHANCA PIEDRA ZIELE Nie zawiera konserwantów ani barwników. Masa netto: 40 g Składniki: suszony liść Phyllanthus niruri. Kraj pochodzenia: Peru Propozycja przygotowania: 1 łyżkę ziela namoczyć w litrze zimnej wody, a następnie gotować ok. 5 minut, odstawić na 5 minut i odcedzić. Pić wywar. Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Produkt nie może zastępować zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Wskazania i przeciwwskazania, dawkowanie i czas kuracji należy skonsultować ze specjalistą.     Producent: SOLIA spol. s.r.o. Rybna 716/24 110 00 Praha 1 - Stare mesto, Ceska republikaDo sprawdzenia

19,91 zł
40 g ( 49,78 zł za 100 g )
Chmiel Szyszki EKO 20 g - Dary Natury

CHMIEL SZYSZKI EKO Herbatka ekologiczna ziołowa. Masa netto: 20 g Składniki: szyszki chmielu zwyczajnego*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ok. 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

9,29 zł
20 g ( 46,45 zł za 100 g )
Cytryniec Chiński Owoc Premium 100 g - Nanga

CYTRYNIEC CHIŃSKI OWOC PREMIUM Masa netto: 100 g Składniki: Owoc cytryńca chińskiego 100% Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Napar: 1 łyżeczkę owoców zalać szklanką wrzącej wody. Parzyć pod przykryciem 15 minut. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Owoce cytryńca można także dodawać do potraw, w całości lub po zmieleniu.  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie zaleca się stosować  w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

45,99 zł
100 g ( 45,99 zł za 100 g )
Gojnik Ziele 50 g - Natura Wita

GOJNIK ZIELE Suplement diety Zwany także herbatką górską. Susz ziołowy. Masa netto: 50 g Składniki: Gojnik ziele (Sideritis raeseri). Zalecane dzienne spożycie: Łyżka stołowa rozdrobnionego gojnika ziele (1,5 g) 2 razy dziennie. Najlepsze efekty przynosi systematyczne spożywanie produktu. Sposób przygotowania: Z opakowania wyjąć ziele gojnika i rozdrobnić. Wsypać do szklanki 1 łyżkę stołową rozdrobnionego suszu (1,5 g), zalać 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzać pod przykryciem 8-10 minut. Stosować 2 razy dziennie. Napar znakomicie smakuje także z dodatkiem miodu i plasterka cytryny. Dobrze schłodzony jest napojem orzeźwiającym.  Warunki przechowywania: W temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu (np. puszka, słoik), w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci do 1 roku życia.     Producent: Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9 28-400 PińczówDo sprawdzenia

19,99 zł
50 g ( 39,98 zł za 100 g )
Caigua Owoc Mielony 100 g - LuciVita

CAIGUA OWOC MIELONY Nie zawiera konserwantów ani barwników. Masa netto: 100 g Składniki: drobno mielony suszony owoc Cyclanthera pedata. Kraj pochodzenia: Peru Propozycja przygotowania: rozmieszać 3 g (1/3 łyżeczki) w pół litra płynu i wypić - najlepiej przed śniadaniem.  Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Wskazania i przeciwwskazania, dawkowanie i czas kuracji należy skonsultować ze specjalistą.     Producent: SOLIA spol. s.r.o. Rybna 716/24 110 00 Praha 1 - Stare mesto, Ceska republika Do sprawdzenia

38,00 zł
100 g ( 38,00 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa RUMIANEK BIO FIX 30 g (20x 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA RUMIANEK BIO FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony kwiat rumianku pospolitego BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza W 100 g W porcji 1,5 g ( 1 saszetka ) Wartość energetyczna 1124 kJ/273 kcal 17 kJ/4 kcal Tłuszcz 7,69 g 0,12 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,99 g 0,03 g Węglowodany 10,92 g 0,16 g W tym cukry 4,32 g 0,06 g Błonnik 52,43 g 0,79 g Białko 13,76 g 0,21 g sól 0,05 g 0 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

10,89 zł
30 g ( 36,30 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa POKRZYWA BIO FIX 30 g (20x 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA POKRZYWA BIO FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść pokrzywy zwyczajnej BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza w 100 g w porcji 1,5 g (1 saszetka) Wartość energetyczna 971 kJ/234 kcal 15 kJ/4 kcal Tłuszcz 2,24 g 0,03 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,81 g 0,01 g Węglowodany 5,46 g 0,08 g w tym cukry 4,38 g 0,07 g Błonnik 43,02 g 0,65 g Białko 26,56 g 0,40 g Sól 0,02 g 0 g       Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,99 zł
30 g ( 33,30 zł za 100 g )
Shatavari Korzeń Cięty 50 g - Nanga

SHATAVARI KORZEN CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: korzeń shatavari 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Odwar: 1-2 łyżeczki surowca zalać 1 szklanką wody lub mleka (może być roślinne), doprowadzić do wrzenia i gotować na małym ogniu pod przykryciem przez 15 minut.Przecedzić. Spożywać 2-3 razy dziennie po szklance odwaru. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,59 zł
50 g ( 31,18 zł za 100 g )
Koci Pazur Kora Cięta (Vilcacora) 50 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA CIĘTA (VILCACORA) Masa netto: 50 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: Odwar: 2 g kory (ok. 1 łyżka) gotować w szklance wody 15-30 minut. Do gotującego się wywaru wycisnąć nieco soku z cytryny. Wypijać 0,5-1 szklanki odwaru dziennie lub więcej jeśli organizm jest osłabiony. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,09 zł
50 g ( 30,18 zł za 100 g )
Koci Pazur Kora Mielona (Vilcacora) 100 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA MIELONA (VILCACORA) Masa netto: 100 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora mielona 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: 1 g mielonej kory (ok. pół łyżeczki) zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

27,99 zł
100 g ( 27,99 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa MIĘTA BIO FIX 36 g (20x 1,8 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MIĘTA BIO FIX Masa netto: 36 g (20 x 1,8 g) Składniki: suszony, krojony liść mięty pieprzowej BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu:   Wartość odżywcza W 100 g W porcji 1,8 g ( 1 saszetka ) Wartość energetyczna 1033 kJ/249 kcal 19 kJ/5 kcal Tłuszcz 2,29 g 0,04 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,00 g 0,02 g Węglowodany 17,88 g 0,32 g W tym cukry 3,94 g 0,07 g Błonnik 44,97 g 0,81 g Białko 16,73 g 0,30g sól 0,35 g 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,99 zł
36 g ( 27,75 zł za 100 g )
Krwawnik Kwiat 50 g - Nanga

KRWAWNIK KWIAT Masa netto: 50 g Składniki: Kwiat krwawnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki suszu zalać wrzącą wodą i odstawić do naciągnięcia na 15 min. pod przykryciem. Spożywać 3 razy dziennie po 1 szklance lub zastosować zewnętrznie do płukania włosów, skóry głowy, twarzy oraz w postaci okładów na rany. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

13,69 zł
50 g ( 27,38 zł za 100 g )
Lawenda Suszona Kwiat 50 g - Naturalnie Zdrowe

LAWENDA SUSZONA KWIAT  Masa netto: 50 g Składniki: Suszone kwiaty lawendy. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Polska Zastosowanie: Spożywcze, dla wszystkich ludzi z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

12,79 zł
50 g ( 25,58 zł za 100 g )
Melisa Suszona Bezglutenowa BIO 50 g - Pięć Przemian

MELISA SUSZONA BEZGLUTENOWA BIO Melisa w kuchni: - do przygotowania herbat, lemoniady i koktajli, - do przyprawiania mięs i ryb, - do zup, sosów, twarogów, - do aromatyzowania olejów i octów. Masa netto: 50 g Składniki: melisa suszona*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo spoza UE   Informacja dla alergików: Produkt może zawierać orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.     Producent: Simpatiko sp. z o.o. ul. Łuże 20 05-092 DąbrowaDo sprawdzenia

12,69 zł
50 g ( 25,38 zł za 100 g )
Liść Damiana Cięty 100 g - Nanga

LIŚĆ DAMIANA CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: liście damiana 100%. Kraj pochodzenia: Meksyk Sposób przygotowania: 1-2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i odstawić na 10-15 minut. Taki napar pij  2-3 razy dziennie. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na roślinę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.      Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

24,99 zł
100 g ( 24,99 zł za 100 g )
Guduchi Ziele Cięte (Tinospora Cordifolia) 50 g - Nanga

GUDUCHI ZIELE CIĘTE (TINOSPORA CORDIFOLIA) Masa netto: 50 g Składniki: ziele guduchi 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Napar: 1-2 g ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i pozostawić do zaparzenia na 15 minut. Napar można przyjmować 2 do 3 razy dziennie. Nie przekraczać 3-6 g na dzień. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Produkt może obniżać poziom cukru we krwi. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
50 g ( 23,78 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Mielony 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ MIELONY Masa netto: 100 g Składniki: mielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Pół łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w pierwszej połowie dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

22,99 zł
100 g ( 22,99 zł za 100 g )
Rumianek Kwiat 100 g - Nanga

RUMIANEK KWIAT Masa netto: 100 g Składniki: Rumianek pospolity (Matricaria chamomilla) kwiaty 100%. Kraj pochodzenia: Chorwacja Sposób użycia: łyżeczkę kwiatów rumianku zalej szklanką wrzącej wody, przykryj i odstaw na 5 minut. Przecedź. Pij szklankę naparu do trzech razy dziennie. Możesz podawać dzieciom powyżej 1 r.ż. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na roślinę.   Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 BlękwitDo sprawdzenia

22,99 zł
100 g ( 22,99 zł za 100 g )

Dlaczego warto sięgnąć po ekologiczne zioła?

Obecnie coraz więcej osób sięga po ekologiczne zioła. To w pełni naturalne przyprawy bez dodatku chemicznych substancji, które świetnie urozmaicą przygotowywane potrawy i dodadzą do nich nieco wartości odżywczych. Charakteryzują się znakomitymi walorami smakowymi, a przy tym mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Idealnie nadają się jako składnik codziennej, zbilansowanej diety. Z użyciem ekologicznych ziół możesz przyrządzić prawdziwe smakowitości, a jednocześnie oczyścić swój organizm z toksyn, wzmocnić system odpornościowy i poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Szczególnie polecane są dla osób pragnących odżywiać się świadomie i wyeliminować produkty przetworzone z codziennej diety. Największą popularnością cieszą się zioła polne, które od wieków stosowane są nie tylko w kuchni, ale też w medycynie alternatywnej.

Zioła oczyszczające - jaki mają wpływ na zdrowie?

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się zioła oczyszczające. Ich wyjątkowe właściwości pomagają wypłukać z organizmu toksyny i wszelkiego rodzaju szkodliwe substancje, co korzystnie wpływa na ogólne zdrowie. W zależności od indywidualnych potrzeb można przebierać spośród wielu rodzajów o działaniu moczopędnym, wspierającym układ trawienny lub wątrobę, a także poprawiającym stan cery, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Stosując zioła oczyszczające, można poprawić przemianę materii, która zostaje spowolniona w wyniku nieprawidłowo zbilansowanej diety lub nadmiernego spożywania przetworzonych produktów. Pomaga to zapobiegać wielu schorzeniom skórnym oraz jelitowym.

zioła

Najwyższej jakości zioła ekologiczne od MarketBio

Poszukujesz wysokiej klasy produktów o dobroczynnym wpływie na ogólne zdrowie i wygląd? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w zioła ekologiczne dostępne w sklepie internetowym MarketBio. To starannie wyselekcjonowane mieszanki pochodzące od cenionych producentów z certyfikowanych upraw. Doskonale sprawdzą się dla każdego, kto chciałby nadać swoim potrawom wyjątkowego smaku, a jednocześnie kompleksowo zadbać o swój organizm. W zależności od indywidualnych potrzeb można przebierać spośród licznych propozycji, takich jak ostropest, moringa, lukrecja, żeń-szeń, gotu kola, gojnik, czarcie żebro czy liść damiana i wiele innych, dzięki czemu każdy dobierze odpowiedni produkt dla siebie.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops