Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Zioła

Coraz więcej osób stosuje różnego rodzaju przyprawy nie tylko dla ich smaku i aromatu, ale też wyjątkowych właściwości zdrowotnych. Jak się okazuje, największą popularnością cieszą się zioła i herbaty ziołowe, które mają dobroczynny wpływ na organizm. Aby jednak działały jak najlepiej, powinny zostać wyhodowane w odpowiednich warunkach gwarantujących najwyższą jakość i bogactwo składników odżywczych. Z tego względu warto zaopatrzyć się w ekologiczne zioła ze sprawdzonych, certyfikowanych upraw. Obecnie na rynku można znaleźć wiele korzystnych dla zdrowia mieszanek, dzięki którym nadasz swoim potrawom wyrazistości i unikalnego smaku. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie.

Ostropest Plamisty Mielony Suplement Diety 100 g NaturaVena

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY – SUPLEMENT DIETY Jednoskładnikowy suplement diety w postaci odtłuszczonego, mielonego ziarna ostropestu plamistego. Produkt zawiera sylimarynę oraz charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika i białka. Ostropest plamisty przyczynia się do ochrony wątroby oraz wspomaga trawienie i oczyszczanie organizmu. Zalecana dzienna porcja: 6 g, czyli 2 miarki dołączone do produktu. Sposób użycia: 2 miarki produktu zalać 250 ml gorącej, ale nie wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 15 minut. Zawartość sylimaryny w zalecanej dziennej porcji: 267,6 mg. Masa netto: 100 g Składniki: odtłuszczone mielone ziarno ostropestu plamistego (Silybum marianum) 100 %. Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1130 kJ / 270 kcal Tłuszcz: 7,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g Węglowodany: 5,8 g w tym cukry: 1,2 g Błonnik: 53 g Białko: 20 g Sól: 0,03 g Zawartość sylimaryny w 100 g produktu: 4460 mg Dystrybutor: Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7 05-084 Leszno k. Warszawy Do sprawdzenia

2,79 zł
100 g ( 2,79 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

OSTROPEST PLAMISTY ZIARNO EKO Suplement diety Masa netto: 200 g Składniki: Ostropest plamisty ziarno (Silybum marianum)* 100%   *produkt rolnictwa ekologicznego Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Zalecane dzienne spożycie: Nasiona ostropestu najlepiej zmielić, rozbić, zmiażdżyć. Pić 3 razy dziennie po 1 filiżance naparu, przygotowanego z 1 łyżeczki nasion ostropestu (4 g) na szklankę wody. Porcja dzienna (3 łyżeczki) zawiera 12 g nasion ostropestu. Można stosować jako dodatek do sałatek lub musli. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Zrównoważony tryb życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość odżywcza 100 g RWS* Wartość energetyczna 1390 kJ / 332 kcal 17% Tłuszcz 13,0 g 18% w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g 0% Węglowodany 5,2 g 2% w tym cukry 3,5 g 4% Białko 35,0 g 70% Sól 0,1 g 2% *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73, 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

13,99 zł
200 g ( 7,00 zł za 100 g )
Rumianek Koszyczek Suszony 200 g - Naturalnie Zdrowe

RUMIANEK KOSZYCZEK SUSZONY Masa netto: 200 g Składniki: Rumianek suszony koszyczek bez dodatków. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Egipt Zastosowanie: Spożywcze, dla wszystkich ludzi z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

27,99 zł
200 g ( 14,00 zł za 100 g )
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

PIOŁUN ZIELE  Dziko rosnące Masa netto: 100 g Składniki: Piołun ziele 100%. Kraj pochodzenia: Polska Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i laktacji. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Sposób użycia: 1 łyżkę ziela zalać 1 szklanką wrzącej wody, przykryć, odstawić na 30 minut. Spożywać 1 szklankę naparu dziennie podzieloną na kilka małych porcji.     Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Zamkowa 97 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

14,79 zł
100 g ( 14,79 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Charakteryzuje się intensywnym zapachem - gorzkawym, oleistym, przypominającym kamforę. W przypadku picia naparu warto połączyć wrotycz pospolity, (w ilości poniżej 1 łyżeczki surowca dziennie) z innymi ziołami, takimi jak macierzanka tymianek czy piołun. Ciekawostką jest, że odwar z ziela nadaje się do ekologicznego zwalczania stonki ziemniaczanej czy mszyc. Zawarty w roślinie tujon w wyższych stężeniach jest toksyczny, dlatego też to zioło wymagające ostrożności i doświadczenia. Masa netto: 250 g Składniki: 100% wrotycz ziele (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Przeciwwskazania: Wrotyczu nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości należy niezwłocznie odstawić wrotycz. Przekroczenie zalecanej dziennej dawki do spożycia może spowodować zatrucie organizmu. Stosowanie: 1-2 łyżeczki ziela wrotyczu zalewamy 250ml wrzącej wody i odstawiamy na 30 minut do zaparzenia (pod przykryciem). Po przecedzeniu napar jest gotowy do picia. Możemy go pić w ilości 1 szklanki 2-4 razy dziennie. Należy pamiętać, żeby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

11,58 zł
250 g ( 4,63 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest mielony 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gorczycę, gluten, orzechy, nasiona sezamu i selera. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: można stosować jako dodatek do owsianki, jogurtów, koktajli, soków i innych dań. Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1669 kJ/ 395,8 kcal Tłuszcz: 10 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g Węglowodany: 49 g - w tym cukry: 2 g Białko: 27 g Sól: 0,4 g     Producent: MIX BRANDS sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7 03-231 WarszawaDo sprawdzenia

18,99 zł
1000 g ( 1,90 zł za 100 g )
Zioła Prowansalskie 200 g - Naturalnie Zdrowe

ZIOŁA PROWANSALSKIE Masa netto: 200 g  Składniki: bazylia, oregano, cząber, tymianek, estragon, rozmaryn. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

9,89 zł
200 g ( 4,95 zł za 100 g )
Moringa Liście Bio 100 g - Batom

MORINGA LIŚCIE BIO Masa netto: 100 g Składniki: Suszone liście moringa* 100%   * składniki ekologiczne Jednostka certyfikująca: PL-EKO-03 Pochodzenie składników: Rolnictwo spoza UE   Informacja dla alergików: Produkt może zawierać zboża zawierające gluten, orzechy, sezam. Sposób użycia: 1 łyżeczkę zalać filiżanką gorącej wody i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia (10- 15 minut). Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży.     Producent: BATOM PL Józef Leśniak ul. Fieldorfa-Nila 17 31-209 KrakówDo sprawdzenia

13,58 zł
100 g ( 13,58 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

OSTROPEST PLAMISTY ZIARNO Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest plamisty 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1256 kJ/ 302 kcal Tłuszcz: 11 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 5,1 g - w tym cukry: 3,4 g Błonnik: 26 g Białko: 34 g Sól: 0,1 g   Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 Wiązowna Do sprawdzenia

18,09 zł
1000 g ( 1,81 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa RUMIANEK BIO FIX 30 g (20x 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA RUMIANEK BIO FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony kwiat rumianku pospolitego BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza W 100 g W porcji 1,5 g ( 1 saszetka ) Wartość energetyczna 1124 kJ/273 kcal 17 kJ/4 kcal Tłuszcz 7,69 g 0,12 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,99 g 0,03 g Węglowodany 10,92 g 0,16 g W tym cukry 4,32 g 0,06 g Błonnik 52,43 g 0,79 g Białko 13,76 g 0,21 g sól 0,05 g 0 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

10,89 zł
30 g ( 36,30 zł za 100 g )
Herbatka Liść Morwy Białej Krojony 100 g - Targroch

LIŚĆ MORWY BIAŁEJ - HERBATKA Masa netto: 100 g Składniki: Liście morwy białej krojone 100% Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Możliwa obecność: sezamu, soi, glutenu, orzeszków ziemnych, różnych orzechów. Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Sposób użycia: 1 łyżeczkę liści morwy białej zalać szklanką wrzątku. Patrzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Napój po przecedzeniu można pić sam lub dodać do niego cytrynę, imbir lub cynamon.     Producent: Tar-Groch-Fil T. Krakowski, M.Kijowski, E.Drożdż, J. Drożdż sp.j. Filipowice 161 32-840 ZakliczynDo sprawdzenia

9,99 zł
100 g ( 9,99 zł za 100 g )
Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga

KOPER WŁOSKI NASIONA Masa netto: 100 g Składniki: Nasiona kopru włoskiego 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać soję, seler, gorczycę, sezam, zboża zawierające gluten. Kraj pochodzenia: Egipt Sposób użycia: Zgniecione lub zmielone nasiona kopru zalać wrzątkiem i pozostawić pod przykryciem od 10 do 15 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

13,69 zł
100 g ( 13,69 zł za 100 g )
Pokrzywa Zwyczajna Liść Cięty 100 g - Nanga

POKRZYWA ZWYCZAJNA LIŚĆ CIĘTY Zbierany ze stanowisk naturalnych w Polsce. Masa netto: 100 g Składniki: pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica) liść 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: 1 łyżkę ziela pokrzywy zalej szklanką wrzącej wody, przykryj i odstaw na 10 minut. Przecedź. Pij do 3 szklanek naparu dziennie przez miesiąc. Możesz podawać dzieciom powyżej 6 r.ż. pół szklanki dwa razy dziennie maksymalnie przez miesiąc. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na roślinę.     Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 BlękwitDo sprawdzenia

18,69 zł
100 g ( 18,69 zł za 100 g )
Rumianek Kwiat 100 g - Nanga

RUMIANEK KWIAT Masa netto: 100 g Składniki: Rumianek pospolity (Matricaria chamomilla) kwiaty 100%. Kraj pochodzenia: Chorwacja Sposób użycia: łyżeczkę kwiatów rumianku zalej szklanką wrzącej wody, przykryj i odstaw na 5 minut. Przecedź. Pij szklankę naparu do trzech razy dziennie. Możesz podawać dzieciom powyżej 1 r.ż. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na roślinę.   Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 BlękwitDo sprawdzenia

22,99 zł
100 g ( 22,99 zł za 100 g )
Gojnik Herbata Mursalska BIO 22 g - New Age Food

GOJNIK HERBATA MURSALSKA BIO Mursalska herbata rosnąc w jej naturalnym zasięgu na skałach Durduga blisko wioski Trigrad (Góry Rodopy) - w ekologiczno czystym rejonie 1500 m. n. p. m. z unikalnym aromatem i wartościowymi składnikami. Masa netto: 22 g Składniki: herbata mursalska* 100%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: BG-BIO-02 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Bułgaria   Sposób użycia: 1 źdźbło gotujemy przez 5 minut w 250 ml. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.  Do sprawdzenia

18,09 zł
22 g ( 82,23 zł za 100 g )
Nagietek Kwiat 200 g - Naturalnie Zdrowe

NAGIETEK KWIAT  Masa netto: 200 g Składniki: Nagietek kwiat bez dodatków. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Egipt Zastosowanie: Spożywcze, dla wszystkich ludzi z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 Wiązowna Do sprawdzenia

13,89 zł
200 g ( 6,95 zł za 100 g )
Ziele Damiana Liść Cięty 100 g - Vitafarm

ZIELE DAMIANA LIŚĆ CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: Ziele Damiana liść cięty 100% Informacja o alergenach: Produkt może zawierać sezam i różne orzechy. Kraj pochodzenia: Meksyk Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu. Sposób użycia: 2 łyżeczki produktu zalać szklanką wrzątku, parzyć 3 minuty. Po zaparzeniu odcedzić. Dla poprawy smaku można pić z dodatkiem miodu.     Producent: Vitafarm sp. z o.o. Wyszyńskiego 48, 87-600 Lipno Do sprawdzenia

18,09 zł
100 g ( 18,09 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 500 g - Planteon

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Suplement diety Masa netto: 500 g Składniki: 100% żen-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus). Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy, orzeszki ziemne. Zalecane dzienne spożycie: Spożywać w postaci naparu: 1 g suszu (ok. 1 łyżeczka) zalać 150 ml wrzącej wody. Zaparzać 10 minut, przecedzić. Spożywać 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość korzenia żeń-szenia syberyjskiego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 1 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. do 25ºC w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować dłużej niż 2 miesiące. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji, osób z nadciśnieniem tętniczym oraz w przypadku nadwrażliwości na produkt.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 Żelazków Do sprawdzenia

27,99 zł
500 g ( 5,60 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Naturalnie Zdrowe

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest plamisty 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1256 kJ/ 302 kcal Tłuszcz: 11 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 5,1 g - w tym cukry: 3,4 g Błonnik: 26 g Białko: 34 g Sól: 0,1 g   Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

15,34 zł
1000 g ( 1,53 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Dziko rosnące Masa netto: 100 g Składniki: Wrotycz ziele cięte. Kraj pochodzenia: Polska Sposób przygotowania: 1 - 2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody. Odstawić na 30 minut pod przykryciem. Przecedzić. Pić 2-4 razy dziennie po 1 szklance, zaczynając na czczo. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Środki ostrożności: Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.       Producent: Nanga Przemysła Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
100 g ( 11,89 zł za 100 g )
Melisa Suszona Bezglutenowa BIO 50 g - Pięć Przemian

MELISA SUSZONA BEZGLUTENOWA BIO Melisa w kuchni: - do przygotowania herbat, lemoniady i koktajli, - do przyprawiania mięs i ryb, - do zup, sosów, twarogów, - do aromatyzowania olejów i octów. Masa netto: 50 g Składniki: melisa suszona*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo spoza UE   Informacja dla alergików: Produkt może zawierać orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.     Producent: Simpatiko sp. z o.o. ul. Łuże 20 05-092 DąbrowaDo sprawdzenia

12,69 zł
50 g ( 25,38 zł za 100 g )
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 100 g - Nanga

GLISTNIK JASKÓŁCZE ZIELE CIĘTE Dziko rosnące. Masa netto: 100 g Składniki: Ziele glistnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać 1 szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 30 minut, przecedzić. Spożywać 1 szklankę naparu rozłożoną na 3-4 porcje w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,98 zł
100 g ( 15,98 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa RUMIANEK FIX 30 g (20 Saszetekx 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA RUMIANEK FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony kwiat rumianku pospolitego 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1124 kJ/ 273 kcal Tłuszcz: 7,69 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,99 g Węglowodany: 10,92 g - w tym cukry: 4,32 g Błonnik: 52,43 g Białko: 13,76 g Sól: 0,05  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Zioła do Sałatek i Vinegrette Bez Dodatku Cukru i Soli 200 g - Naturalnie Zdrowe

ZIOŁA DO SAŁATEK I VINEGRETTE BEZ DODATKU CUKRU I SOLI Masa netto: 200 g Składniki: bazylia, oregano, tymianek, cząber, estragon, rozmaryn, pietruszka liść natka, koperek suszony, pomidory suszone, czosnek niedźwiedzi. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

10,98 zł
200 g ( 5,49 zł za 100 g )

Dlaczego warto sięgnąć po ekologiczne zioła?

Obecnie coraz więcej osób sięga po ekologiczne zioła. To w pełni naturalne przyprawy bez dodatku chemicznych substancji, które świetnie urozmaicą przygotowywane potrawy i dodadzą do nich nieco wartości odżywczych. Charakteryzują się znakomitymi walorami smakowymi, a przy tym mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Idealnie nadają się jako składnik codziennej, zbilansowanej diety. Z użyciem ekologicznych ziół możesz przyrządzić prawdziwe smakowitości, a jednocześnie oczyścić swój organizm z toksyn, wzmocnić system odpornościowy i poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Szczególnie polecane są dla osób pragnących odżywiać się świadomie i wyeliminować produkty przetworzone z codziennej diety. Największą popularnością cieszą się zioła polne, które od wieków stosowane są nie tylko w kuchni, ale też w medycynie alternatywnej.

Zioła oczyszczające - jaki mają wpływ na zdrowie?

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się zioła oczyszczające. Ich wyjątkowe właściwości pomagają wypłukać z organizmu toksyny i wszelkiego rodzaju szkodliwe substancje, co korzystnie wpływa na ogólne zdrowie. W zależności od indywidualnych potrzeb można przebierać spośród wielu rodzajów o działaniu moczopędnym, wspierającym układ trawienny lub wątrobę, a także poprawiającym stan cery, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Stosując zioła oczyszczające, można poprawić przemianę materii, która zostaje spowolniona w wyniku nieprawidłowo zbilansowanej diety lub nadmiernego spożywania przetworzonych produktów. Pomaga to zapobiegać wielu schorzeniom skórnym oraz jelitowym.

zioła

Najwyższej jakości zioła ekologiczne od MarketBio

Poszukujesz wysokiej klasy produktów o dobroczynnym wpływie na ogólne zdrowie i wygląd? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w zioła ekologiczne dostępne w sklepie internetowym MarketBio. To starannie wyselekcjonowane mieszanki pochodzące od cenionych producentów z certyfikowanych upraw. Doskonale sprawdzą się dla każdego, kto chciałby nadać swoim potrawom wyjątkowego smaku, a jednocześnie kompleksowo zadbać o swój organizm. W zależności od indywidualnych potrzeb można przebierać spośród licznych propozycji, takich jak ostropest, moringa, lukrecja, żeń-szeń, gotu kola, gojnik, czarcie żebro czy liść damiana i wiele innych, dzięki czemu każdy dobierze odpowiedni produkt dla siebie.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops