Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Herbatka Ziołowa POKRZYWA FIX 30 g (20 Saszetek x1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA POKRZYWA FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść pokrzywy zwyczajnej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 971 kJ/ 234 kcal Tłuszcz: 2,24 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,81 g Węglowodany: 5,46 g - w tym cukry: 4,38 g Błonnik: 43,02 g Białko: 26,56 g Sól: 0,02  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MIĘTA FIX 40 g (20 Saszetek x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MIĘTA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść mięty pieprzowej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1033 kJ/ 249 kcal Tłuszcz: 2,29 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,00 g Węglowodany: 17,88 g - w tym cukry: 3,94 g Błonnik: 44,97 g Białko: 16,73 g Sól: 0,35  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Ostropest Plamisty Herbatka FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

OSTROPEST PLAMISTY HERBATKA FIX Suplement diety Owoc ostropestu plamistego chroni wątrobę, oczyszcza cały organizm. Wspomaga  funkcjonowanie wątroby. Utrzymuje zdrową wątrobę. Wspiera trawienie i prawidłowe stężenie glukozy we krwi.  Masa netto: 40 g (20 x 2 g) Składniki: Owoc ostropestu plamistego (Silybi mariani fructus) – 100%. Zalecane dzienne spożycie:1 saszetkę herbatki zaparzać wrzątkiem (200 ml) pod przykryciem przez 15 min. Pić 2 razy dziennie świeży napar. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość owocu ostropestu plamistego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 4 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Herbapol w Krakowie SA ul. Chałupnika 14 31-464 Kraków  Do sprawdzenia

13,79 zł
400 g ( 3,45 zł za 100 g )
Krwawnik Kwiat 50 g - Nanga

KRWAWNIK KWIAT Masa netto: 50 g Składniki: Kwiat krwawnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki suszu zalać wrzącą wodą i odstawić do naciągnięcia na 15 min. pod przykryciem. Spożywać 3 razy dziennie po 1 szklance lub zastosować zewnętrznie do płukania włosów, skóry głowy, twarzy oraz w postaci okładów na rany. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

13,69 zł
50 g ( 27,38 zł za 100 g )
Lukrecja Korzeń Fix 500 g Planteon

\LUKRECJA KORZEŃ FIX Charakteryzuje się brązowym kolorem i słodkim smakiem, trochę przypominający anyż. Masa netto: 50 g Składniki: 100% lukrecja korzeń. Kraj pochodzenia: Uzbekistan Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Przeciwwskazania: Chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Po 4 tygodniach stosowania należy zrobić przerwę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Sposób przygotowania: W tej postaci doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju herbat. Ponadto możesz dodawać go do wszelkich deserów czy owsianek. Pamiętaj jednak, że jest to bardzo intensywny smak, który w zbyt dużej ilości może zdominować cały posiłek.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

21,99 zł
500 g ( 4,40 zł za 100 g )
Chanca Piedra Ziele 40 g - LuciVita

CHANCA PIEDRA ZIELE Nie zawiera konserwantów ani barwników. Masa netto: 40 g Składniki: suszony liść Phyllanthus niruri. Kraj pochodzenia: Peru Propozycja przygotowania: 1 łyżkę ziela namoczyć w litrze zimnej wody, a następnie gotować ok. 5 minut, odstawić na 5 minut i odcedzić. Pić wywar. Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Produkt nie może zastępować zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Wskazania i przeciwwskazania, dawkowanie i czas kuracji należy skonsultować ze specjalistą.     Producent: SOLIA spol. s.r.o. Rybna 716/24 110 00 Praha 1 - Stare mesto, Ceska republikaDo sprawdzenia

19,91 zł
40 g ( 49,78 zł za 100 g )
Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury

ŻYWOKOST KORZEŃ Żywokost jest gatunkiem należącym do rodziny ogórecznikowatych. Korzeń rośliny był znanym i powszechnie stosowanym surowcem już w starożytności. Żywokost wykorzystywany jest także jako roślina ozdobna. Masa netto: 250 g Składniki: żywokost lekarski korzeń* (Symphytum officinale – radix) 100%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: Jedną łyżkę stołową korzenia żywokostu zalać pół litrem wody, gotować ok. 2-3 min i odstawić. Po przestygnięciu można stosować jako okłady. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

20,99 zł
250 g ( 8,40 zł za 100 g )
Herbatka z Korzenia Mniszka z Hibiskusem i Cynamonem 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

HERBATKA Z KORZENIA MNISZKA Z HIBISKUSEM I CYNAMONEM Harmonijna kompozycja, która zachwyca naturalnym smakiem i aromatem. Korzeń mniszka nadaje naparowi głębi i delikatnie goryczkowego charakteru, cynamon wnosi ciepłe, korzenne nuty a hibiskus wzbogaca mieszankę subtelną kwasowością i piękną barwą. Starannie dobrane, ekologiczne składniki tworzą wyjątkową herbatkę idealną na każdą porę dnia. Saszetka biodegradowalna. Masa netto: 50 g (25 x 2 g) Składniki: mniszek lekarski korzeń* 75%, hibiskus kwiat* 15%, cynamon cejloński* 10%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE/ spoza UE   Sposób użycia: jedną saszetkę herbatki (2 g) zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ok. 3-6 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

9,59 zł
50 g ( 19,18 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony EKO 200 g - EcoBlik

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY EKO Suplement diety Herbatka ziołowa. Masa netto: 200 g Składniki: Ekologiczny mielony ostropest plamisty (Silybum Marianum) 100%.   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Kraj pochodzenia: Polska Zalecane dzienne spożycie: 1-2 łyżeczki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób przygotowania: 1 łyżeczkę ziół zalać szklanką gorącej wody. Parzyć pod przykryciem 5-10 minut.   Zawartość w dziennej porcji: Składniki 1 porcja (1 łyżeczka) 2 porcje (2 łyżeczki) Ekologiczny mielony ostropest plamisty (Silybum Marianum) 100% 3g    6g     Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Medicaline Konrad Malitka  Ostrówiec 150 05-480 KarczewDo sprawdzenia

14,99 zł
200 g ( 7,50 zł za 100 g )
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

BYLICA POSPOLITA ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele bylicy pospolitej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i parzyć 10-15 minut. Spożywać 2 razy dziennie po pół szklanki. Bylicę można też zastosować jako przyprawę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

12,79 zł
100 g ( 12,79 zł za 100 g )
Werbena Ziele Cięte 100 g - Nanga

WERBENA ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele werbeny 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i parzyć 15-20 min. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Można dosłodzić miodem lub naturalnym sokiem. Po wystudzeniu napar można zastosować zewnętrznie. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

18,69 zł
100 g ( 18,69 zł za 100 g )
Hyzop Ziele 100 g - Nanga

HYZOP ZIELE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele hyzopu 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Używać jako przyprawę lub sporządzić napar: zalać 1-2 łyżeczki suszu wrzątkiem i odstawić na 10 minut. Można nieco dosłodzić. Wypijać 2-3 razy dziennie po szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,19 zł
100 g ( 15,19 zł za 100 g )
Cordyceps (Kordyceps Chiński) Mielony 50 g - Nanga

CORDYCEPS (KORDYCEPS CHIŃSKI) MIELONY  Masa netto: 50 g Składniki: mielony kordyceps chiński 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Przyjmować doustnie od 0,5 do 4 g na dobę. Przez zażyciem rozpuścić w niewielkiej ilości wody. W przypadku przyjmowania dawki wyższej niż 1 g na dobę, warto ją rozłożyć na kilka porcji, aby zapewnić optymalne wchłanianie. Pierwszą porcję najlepiej przyjmować rano na czczo, 30 minut przed śniadaniem. 1 miarka (1 ml) odpowiada około 0,5 g cordycepsu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

49,99 zł
50 g ( 99,98 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa MORWA FIX 48 g (24 Saszetki x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MORWA FIX Suplement diety Masa netto: 48 g (24 saszetki x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść morwy białej 100%. Zalecane dzienne spożycie: Napar z 1 saszetki pić 3 razy dziennie, bezpośrednio przed posiłkiem lub na jego początku. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5 minut.   Zawartość w dziennej porcji: Składniki Napar z 1 saszetki (2 g) Napar z 3 saszetek (6 g) Liść morwy 2 g 6 g   Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu, występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść morwy. Produkt nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,59 zł
24 szt. ( 0,40 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa LIPA FIX 40 g (20 Saszetekx 2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA LIPA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony kwiat lipy 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 961 kJ/ 234 kcal Tłuszcz: 1,67 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,92 g Węglowodany: 15,10 g - w tym cukry: 8,52 g Błonnik: 58,39 g Białko: 10,33 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,94 zł
20 szt. ( 0,40 zł za 1 szt. )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 50 g - Planteon

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Suplement diety Masa netto: 50 g Składniki: żen-szeń syberyjski korzeń (Eleutherococcus senticosus). Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, seler, gorczycę, sezam, orzeszki ziemne, orzechy. Kraj pochodzenia: Chiny Zalecane dzienne spożycie: Spożywać w postaci naparu: 1 g suszu (około 1 łyżeczka) zalać 150 ml wrzącej wody. Zaparzać 10 min, przecedzić. Spożywać 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość korzenia żeń-szenia syberyjskiego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 1,0 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. do 25ºC, w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować dłużej niż 2 miesiące. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji, osób z nadciśnieniem tętniczym oraz w przypadku nadwrażliwości na produkt. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

6,16 zł
50 g ( 12,32 zł za 100 g )
Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga

RZEPIK POSPOLITY ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Liść rzepiku pospolitego 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki surowca zalać 1 szklanką wrzątku, parzyć pod przykryciem 15-20 minut. Spożywać do trzech razy dziennie lub wykorzystać zewnętrznie do przemywania skóry, płukania jamy ustnej i do okładów na podrażnione oczy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,09 zł
100 g ( 15,09 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Mielony 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ MIELONY Masa netto: 100 g Składniki: mielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Pół łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w pierwszej połowie dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

22,99 zł
100 g ( 22,99 zł za 100 g )
Caigua Owoc Mielony 100 g - LuciVita

CAIGUA OWOC MIELONY Nie zawiera konserwantów ani barwników. Masa netto: 100 g Składniki: drobno mielony suszony owoc Cyclanthera pedata. Kraj pochodzenia: Peru Propozycja przygotowania: rozmieszać 3 g (1/3 łyżeczki) w pół litra płynu i wypić - najlepiej przed śniadaniem.  Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Wskazania i przeciwwskazania, dawkowanie i czas kuracji należy skonsultować ze specjalistą.     Producent: SOLIA spol. s.r.o. Rybna 716/24 110 00 Praha 1 - Stare mesto, Ceska republika Do sprawdzenia

38,00 zł
100 g ( 38,00 zł za 100 g )
Wszewłoga Górska Cięta Czysta 25 g - Nanga

WSZEWŁOGA GÓRSKA KORZEŃ CIĘTY  Masa netto: 25 g Składniki: Korzeń wszewłogi górskiej 100%. Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób użycia: 1 łyżkę korzeni zalać 1 szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 20 minut, przecedzić. Pić 2-3 razy dziennie po szklance naparu przez 3 tygodnie; powtarzać raz na kwartał. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. W czasie zażywania preparatów z Meum nie należy się opalać.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

28,57 zł
25 g ( 114,28 zł za 100 g )
Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga

BYLICA BOŻE DRZEWKO ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele bylicy boże drzewko 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: stosować jako przyprawę lub przygotować napar: 1-2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i parzyć 10 minut. Spożywać 2-3 razy dziennie po szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.      Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

14,29 zł
100 g ( 14,29 zł za 100 g )
Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga

KRWAWNIK KWIAT Dziko rosnący. Masa netto: 250 g Składniki: Kwiat krwawnika 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżeczki suszu zalać wrzącą wodą i odstawić do naciągnięcia na 15 min. pod przykryciem. Spożywać 3 razy dziennie po 1 szklance lub zastosować zewnętrznie do płukania włosów, skóry głowy, twarzy oraz w postaci okładów na rany. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

44,99 zł
250 g ( 18,00 zł za 100 g )
EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica

EKAHERBS Suplement diety Sok z pigwy i ekstrakt z 20 ziół. Bez konserwantów. Nie zawiera alkoholu. Pasteryzowany. Zawartość netto: 500 ml Opakowanie zawiera 10 zalecanych porcji dziennych. Składniki w porcji dziennej 50 ml: sok z pigwy z zagęszczonego soku (95,9%), ekstrakt z 20 ziół o DER 1-2:1: korzenia lukrecji (Glycyrrhiza glabra L.) - 250 mg, liści babki lancetowatej (Plantago lanceolata L.) – 187,5 mg, liści jeżyny właściwej (Rubus idaeus L.) – 112,5 mg, ziela mięty pieprzowej (Mentha piperita L.) – 67,5 mg, ziela rumianku (Marticaria chamomilla L.) – 45 mg, liści eukaliptusa (Eucalyptus globulus Labill.) – 22,5 mg, owoców kopru włoskiego (Foeniculum vulgare Miller.) – 22,5 mg, kwiatów bzu czarnego (Sambucus nigra L.) – 22,5 mg, porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.) – 22,5 mg, owoców dzikiej róży (Rosa canina L.) – 22,5 mg, kwiatów lipy (Tilia sp.) – 22,5 mg, ziela miodunki plamistej (Pulmonaria officinalis L.) – 22,5 mg, kwiatostanu głogu (Crataegus oxyacantha L.) – 22,5 mg, kwiatów nagietka lekarskiego (Calendula officinalis L.) – 22,5 mg, liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis L.) – 22,5 mg, ziela krwawnika pospolitego (Achillea millefolium L.) – 22,5 mg, kwiatów pierwiosnka lekarskiego (Primula veris L.) – 22,5 mg, owoców biedrzeńca anyżu (Pimpinella anisum L.) – 22,5 mg, ziela melisy (Melissa officinalis L.) – 22,5 mg, kwiatów dziewanny kutnerowatej (Verbascum phlomoides L.) – 22,5 mg; regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina C (kwas L-askorbinowy) - 80 mg (100% RWS*). Zawiera lukrecję – chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Zalecane dzienne spożycie: Dorosli: 50 ml dziennie. Przed spożyciem każdorazowo wstrząsnąć. Na dnie butelki może wytrącać się osad pochodzenia naturalnego. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 21 dni. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących piersią. Chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. Osoby przyjmujące leki przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować przez dłuższy okres bez konsultacji z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: EkaMedica sp. z o.o. sp.k. ul. Bielska 78a 43-340 KozyDo sprawdzenia

42,99 zł
500 ml ( 8,60 zł za 100 ml )
Koci Pazur Kora Cięta (Vilcacora) 50 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA CIĘTA (VILCACORA) Masa netto: 50 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: Odwar: 2 g kory (ok. 1 łyżka) gotować w szklance wody 15-30 minut. Do gotującego się wywaru wycisnąć nieco soku z cytryny. Wypijać 0,5-1 szklanki odwaru dziennie lub więcej jeśli organizm jest osłabiony. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,09 zł
50 g ( 30,18 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops