Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Bakalie - owoce suszone, orzechy, owoce liofilizowane, migdały w marketbio

Obniżka
Migdały Naturalne Jasne 100 g - Targroch
Dostępność

Migdały Naturalne Jasne 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,64 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/20
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit
Dostępność

Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Prażone Blanszowane Bio 100 G  Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Prażone Blanszowane Bio 100 G Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/12
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowane Chrupki Owocowy Sad Eko 40 g Dary Natury
Dostępność

Liofilizowane Chrupki Owocowy Sad Eko 40 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/04/04
20,07 zł
50,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Liofilizowana Połówki 20 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Żurawina Liofilizowana Połówki 20 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/04/17
9,84 zł
49,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2027/09/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Ziemne Prażone Bez Soli 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone Bez Soli 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
8,89 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Owoc Chlebowca Suszony Jackfruit 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Owoc Chlebowca Suszony Jackfruit 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/08/31
14,89 zł
5,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Studencka 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mieszanka Studencka 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/10
11,89 zł
4,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Nieprażone 130 g - Pięć Przemian
Dostępność

Orzechy Nerkowca Nieprażone 130 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/01/31
11,33 zł
8,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Migdały Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/05
9,86 zł
9,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pestka Dyni Bezłuskowa Polska 100 g - Planteon
Dostępność

Pestka Dyni Bezłuskowa Polska 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe z Cynamonem Szarlotka 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe z Cynamonem Szarlotka 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/05/23
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops