Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth
Dostępność

Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth

Data min. trwałości: 2027/05/14
12,99 zł
22,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Guma do Żucia Świeże Owoce z Ksylitolem 9 g - Hugo
Dostępność

Guma do Żucia Świeże Owoce z Ksylitolem 9 g - Hugo

Data min. trwałości: 2028/12/18
7,89 zł
87,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g-  Hugo
Dostępność

Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g- Hugo

Data min. trwałości: 2028/12/18
7,89 zł
87,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/11/08
13,89 zł
13,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/08
12,29 zł
12,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/08/05
4,09 zł
22,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja
Dostępność

Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja

Data min. trwałości: 2027/02/28
3,13 zł
19,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Deser dla Niemowląt Przetarta Gruszka Bio Demeter 125 g - Holle
Dostępność

Deser dla Niemowląt Przetarta Gruszka Bio Demeter 125 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/10/31
5,69 zł
4,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Deser Dla Niemowląt Jabłko Śliwka Bio Demeter 190 g - Holle
Dostępność

Deser Dla Niemowląt Jabłko Śliwka Bio Demeter 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/11/30
9,79 zł
5,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Delaceti Szampon Przeciw Wszawicy 250 ml - Herbapol
Dostępność

Delaceti Szampon Przeciw Wszawicy 250 ml - Herbapol

Data min. trwałości: 2028/10/31
29,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Danie dla Niemowląt Szpinak Ziemniak Bio 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Szpinak Ziemniak Bio 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,59 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Danie dla Niemowląt Spaghetti Bolognese Bio Demeter 220 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Spaghetti Bolognese Bio Demeter 220 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,69 zł
4,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops