Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka Przeceny
Kaszka Orkiszowa Bio 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Orkiszowa Bio 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/12
12,24 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Musli Malina Truskawka Bio Demeter 200 g - Holle
Dostępność

Kaszka Musli Malina Truskawka Bio Demeter 200 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/05/19
13,45 zł
6,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle
Dostępność

Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/20
15,56 zł
6,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki
Dostępność

Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Sorgo I Quinoa 300 g Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Sorgo I Quinoa 300 g Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/09
11,47 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant Ryżowa 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Ryżowa 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/06/26
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Instant Owsiana 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Owsiana 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/10
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Kaszka Instant Jaglana 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Jaglana 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/23
9,44 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Gryczana z Bananem i Kakao BIO 250 g - Bonitas
Dostępność

Kaszka Gryczana z Bananem i Kakao BIO 250 g - Bonitas

Data min. trwałości: 2027/05/21
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio
Dostępność

Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/29
14,99 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,79 zł
7,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Prostokątne Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Prostokątne Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops