Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA
Dostępność

Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,04 zł
13,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka
Dostępność

Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka

Data min. trwałości: 2027/11/17
9,88 zł
19,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Coli COLOSZOK 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Coli COLOSZOK 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/05/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Arbuzowym ARBUSIO 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Arbuzowym ARBUSIO 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak Santinek Smak TRUSKAWKA 10 g - Santini
Dostępność

Lizak Santinek Smak TRUSKAWKA 10 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/06/29
6,99 zł
69,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak Santinek Smak JAGODA 10 g - Santini
Dostępność

Lizak Santinek Smak JAGODA 10 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/05/30
6,99 zł
69,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/02/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwaśne Pianko-Żelki Bez Dodatku Cukru Fabulous Foam 70 g - TWEEK
Dostępność

Kwaśne Pianko-Żelki Bez Dodatku Cukru Fabulous Foam 70 g - TWEEK

Data min. trwałości: 2027/01/21
13,09 zł
18,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/02/17
9,49 zł
6,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Miodowe Bio 500 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 500 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/20
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/02
14,49 zł
4,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Kakaowe Bio 500 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 500 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/09/03
20,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/07/26
14,39 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Kulki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/07/08
11,49 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops