Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Makaron Semolinowy Dla Dzieci Safari Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Semolinowy Dla Dzieci Safari Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/03/31
9,39 zł
3,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury
Dostępność

Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2027/08/03
9,39 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Dla Dzieci Dinozaury Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Dla Dzieci Dinozaury Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,29 zł
3,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA
Dostępność

Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,04 zł
13,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Na Oskrzela Bio 30 g  (20x 1,5 g) - Apotheke
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Na Oskrzela Bio 30 g (20x 1,5 g) - Apotheke

Data min. trwałości: 2027/11/30
8,89 zł
29,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra
Dostępność

Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2026/11/30
8,89 zł
18,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids
Dostępność

Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids

Data min. trwałości: 2027/02/05
8,89 zł
29,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Danie dla Niemowląt Dynia z Ryżem Bio Demeter 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Dynia z Ryżem Bio Demeter 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,59 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Danie dla Niemowląt Szpinak Ziemniak Bio 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Szpinak Ziemniak Bio 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,59 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops