Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly
Dostępność

Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly

Data min. trwałości: 2027/02/12
11,19 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g  (6x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g (6x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,26 zł
18,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka BRZUSZEKFIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka BRZUSZEKFIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/04/30
11,28 zł
28,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól do Kąpieli z Tymiankiem BĄDŹ ZDRÓW 50 g - Dresdner Essenz
Dostępność

Sól do Kąpieli z Tymiankiem BĄDŹ ZDRÓW 50 g - Dresdner Essenz

Data min. trwałości: 2027/08/31
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Kulki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/07/08
11,49 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Muszelki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Muszelki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/07/08
11,49 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Woda Źródlana Niegazowana 700 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój
Dostępność

Woda Źródlana Niegazowana 700 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój

Data min. trwałości: 2027/07/03
11,49 zł
1,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
11,59 zł
7,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/01/23
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/20
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango+ Zabawka Minions 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango+ Zabawka Minions 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/02
11,69 zł
58,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/05/04
11,79 zł
23,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki
Dostępność

Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/14
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Sour Apple 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sour Apple 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/03
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/12
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops