Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Semolinowy Dla Dzieci Safari Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Semolinowy Dla Dzieci Safari Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/03/31
9,39 zł
3,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury
Dostępność

Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2027/08/03
9,39 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Czekoladowe BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Płatki Czekoladowe BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,42 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka dla Dzieci Rooibos Bio 30 g (20x 1,5 g) - Apotheke
Dostępność

Herbatka dla Dzieci Rooibos Bio 30 g (20x 1,5 g) - Apotheke

Data min. trwałości: 2028/09/30
9,49 zł
31,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/02/17
9,49 zł
6,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/08/12
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Owocowa Bio 40 g (20x 2 g) - Apotheke
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Owocowa Bio 40 g (20x 2 g) - Apotheke

Data min. trwałości: 2028/10/31
9,69 zł
24,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko- Gruszka z Zabawką 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko- Gruszka z Zabawką 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/22
7,27 zł
36,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Deser Dla Niemowląt Jabłko Śliwka Bio Demeter 190 g - Holle
Dostępność

Deser Dla Niemowląt Jabłko Śliwka Bio Demeter 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/11/30
9,79 zł
5,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Dla Dzieci Farma Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Dla Dzieci Farma Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/07/08
7,34 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Danie dla Niemowląt Dynia i Kurczak Bio 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Dynia i Kurczak Bio 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,40 zł
3,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka
Dostępność

Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka

Data min. trwałości: 2027/11/17
9,88 zł
19,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops