Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/05/16
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/08/05
4,09 zł
22,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Na Oskrzela Bio 30 g  (20x 1,5 g) - Apotheke
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Na Oskrzela Bio 30 g (20x 1,5 g) - Apotheke

Data min. trwałości: 2027/11/30
8,89 zł
29,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/02/05
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja
Dostępność

Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja

Data min. trwałości: 2027/02/28
3,13 zł
19,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Czekoladowe BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Płatki Czekoladowe BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,42 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane o Smaku Truskawkowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy
Dostępność

Chrupki Kukurydziane o Smaku Truskawkowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy

Data min. trwałości: 2027/10/07
5,29 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
15,69 zł
15,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,69 zł
13,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 30 g McLoyd
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 30 g McLoyd

Data min. trwałości: 2027/05/04
4,42 zł
14,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Mango 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/09/16
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/14
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BIO Mus Owocowy 100% Gruszka Bez Dodatku Cukru 100 g - Mixit
Dostępność

BIO Mus Owocowy 100% Gruszka Bez Dodatku Cukru 100 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/25
5,48 zł
5,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2027/09/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva

Data min. trwałości: 2028/10/17
13,47 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/08
12,29 zł
12,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops