Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka
Dostępność

Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,99 zł
4,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja
Dostępność

Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,34 zł
2,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med
Dostępność

Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/06/30
14,13 zł
4,71 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Kojący Nawilżający Skóra Atopowa AZS 50 ml - Ziaja Med
Dostępność

Krem Kojący Nawilżający Skóra Atopowa AZS 50 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/03/31
17,42 zł
34,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja
Dostępność

Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/03/31
15,24 zł
3,81 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianka do Mycia Buzi, Rączek i Ciała 250 ml - Ziajka
Dostępność

Pianka do Mycia Buzi, Rączek i Ciała 250 ml - Ziajka

Data min. trwałości: 2028/10/31
17,19 zł
6,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED
Dostępność

Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED

Data min. trwałości: 2029/04/04
19,99 zł
19,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów SENSITIVE 100 g - BIOMED
Dostępność

Pasta do Zębów SENSITIVE 100 g - BIOMED

Data min. trwałości: 2029/03/02
16,34 zł
16,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit
Dostępność

Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/13
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja
Dostępność

Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja

Data min. trwałości: 2027/02/28
3,13 zł
19,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit
Dostępność

Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/03
6,29 zł
17,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Musli Malina Truskawka Bio Demeter 200 g - Holle
Dostępność

Kaszka Musli Malina Truskawka Bio Demeter 200 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/05/19
13,45 zł
6,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana
Dostępność

Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,36 zł
3,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops