Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante
Dostępność

Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/04/29
3,09 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Misie Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Misie Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/07/21
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/04/08
6,74 zł
8,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziano - Jaglane Delfinki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziano - Jaglane Delfinki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/08/04
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Zając z Czekolady Migdałowej 55 g - Cocoa
Dostępność

Bio Zając z Czekolady Migdałowej 55 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/02/19
29,99 zł
54,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupiące Banany w Czekoladzie Mlecznej 170 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Banany w Czekoladzie Mlecznej 170 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/25
25,05 zł
14,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ziołowa Dla Dzieci z Lawendą 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowa Dla Dzieci z Lawendą 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/11/30
19,29 zł
24,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak Santinek Smak TRUSKAWKA 10 g - Santini
Dostępność

Lizak Santinek Smak TRUSKAWKA 10 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/06/29
6,99 zł
69,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak Santinek Smak JAGODA 10 g - Santini
Dostępność

Lizak Santinek Smak JAGODA 10 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/05/30
6,99 zł
69,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops