Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Muszelki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Muszelki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/07/08
11,49 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Kulki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/07/08
11,49 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 4x 15 g McLoyd
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 4x 15 g McLoyd

Data min. trwałości: 2027/06/17
8,79 zł
14,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 30 g McLoyd
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 30 g McLoyd

Data min. trwałości: 2027/05/04
4,42 zł
14,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,59 zł
15,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,99 zł
22,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Danie dla Niemowląt Spaghetti Bolognese Bio Demeter 220 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Spaghetti Bolognese Bio Demeter 220 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,69 zł
4,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle
Dostępność

Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/08/13
10,58 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury
Dostępność

Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2027/08/03
9,39 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta do Zębów dla Dzieci Truskawka Marchew 75 ml - ECODENTA
Dostępność

Pasta do Zębów dla Dzieci Truskawka Marchew 75 ml - ECODENTA

Data min. trwałości: 2029/03/31
14,79 zł
19,72 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Środek do Higenicznego Czyszczenia 300 ml - Frosch Baby
Dostępność

Środek do Higenicznego Czyszczenia 300 ml - Frosch Baby

Data min. trwałości: 2030/04/27
22,11 zł
7,37 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops