Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Pasta do Zębów bez Fluoru 75 ml - SYLVECO dla dzieci 3+
Dostępność

Pasta do Zębów bez Fluoru 75 ml - SYLVECO dla dzieci 3+

Data min. trwałości: 2026/12/31
22,40 zł
29,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+

Data min. trwałości: 2027/05/31
20,74 zł
4,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Kulki Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Kulki Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/29
11,05 zł
1,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki
Dostępność

Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa dla Dzieci Bez Glutenu Bio 180g Zwergenwiese
Dostępność

Pasta Słonecznikowa dla Dzieci Bez Glutenu Bio 180g Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2028/06/03
15,19 zł
8,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki
Dostępność

Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,89 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane o Smaku Truskawkowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy
Dostępność

Chrupki Kukurydziane o Smaku Truskawkowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy

Data min. trwałości: 2027/10/07
5,29 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane o Smaku Orzechowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy
Dostępność

Chrupki Kukurydziane o Smaku Orzechowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy

Data min. trwałości: 2028/03/02
5,29 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/04
5,69 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Brązowy Ekspandowany Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Ryż Brązowy Ekspandowany Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,39 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/08/04
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Kakaowe Bio 500 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 500 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/09/03
20,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Miodowe Bio 500 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 500 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/20
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Napój Gruszkowy Bio 200 ml - Hollinger
Dostępność

Napój Gruszkowy Bio 200 ml - Hollinger

Data min. trwałości: 2027/11/22
4,59 zł
2,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/05/04
11,79 zł
23,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops