Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med
Dostępność

Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/06/30
14,13 zł
4,71 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Paluchy Wielozbożowe Truskawkowo-Bananowe Bio 30 g - FruchtBar
Dostępność

Paluchy Wielozbożowe Truskawkowo-Bananowe Bio 30 g - FruchtBar

Data min. trwałości: 2027/03/31
8,39 zł
27,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja
Dostępność

Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,34 zł
2,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/24
13,90 zł
13,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/19
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/04/20
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Owocowa STRAWBERRY i RASPBERRY 25 Saszetek - Basilur
Dostępność

Herbatka Owocowa STRAWBERRY i RASPBERRY 25 Saszetek - Basilur

Data min. trwałości: 2028/02/25
14,69 zł
0,59 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/05
17,59 zł
17,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/22
6,78 zł
27,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle
Dostępność

Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,39 zł
89,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów bez Fluoru 75 ml - SYLVECO dla dzieci 3+
Dostępność

Pasta do Zębów bez Fluoru 75 ml - SYLVECO dla dzieci 3+

Data min. trwałości: 2026/12/31
22,40 zł
29,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mus Banan i Czarna Porzeczka Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail
Dostępność

Mus Banan i Czarna Porzeczka Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/02/10
4,39 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops