Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/04/23
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle
Dostępność

Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/08/13
10,58 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka NA APETYT DZIECKA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka NA APETYT DZIECKA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/07/31
13,39 zł
33,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle
Dostępność

Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,39 zł
89,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva

Data min. trwałości: 2028/10/17
13,47 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/27
13,48 zł
22,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT
Dostępność

Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT

Data min. trwałości: 2027/06/12
13,48 zł
16,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek  Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
13,49 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/04/20
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/05/04
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/11/08
13,89 zł
13,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ziołowa Dla Dzieci i Niemowląt Bio 30 g - Holle
Dostępność

Herbatka Ziołowa Dla Dzieci i Niemowląt Bio 30 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,05 zł
36,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/29
13,99 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/29
11,05 zł
1,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa z Cielęciną od 10 Miesiąca Bio 220 g - Holle
Dostępność

Warzywa z Cielęciną od 10 Miesiąca Bio 220 g - Holle

Data min. trwałości: 2029/06/30
14,09 zł
6,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops