Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
14,19 zł
14,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka NA SPOKÓJ DZIECKA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka NA SPOKÓJ DZIECKA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/03/31
14,19 zł
35,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koperkowa Herbatka FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Koperkowa Herbatka FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/10/31
14,19 zł
35,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Woda Morska Izotoniczna Spray do Nosa Sea Water 30 ml - Starpharma
Dostępność

Woda Morska Izotoniczna Spray do Nosa Sea Water 30 ml - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/03/31
14,19 zł
47,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/07/26
14,39 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/02
14,49 zł
4,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Okrągłe Malinowe Bio 70 g (7x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Malinowe Bio 70 g (7x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,59 zł
20,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Owocowa STRAWBERRY i RASPBERRY 25 Saszetek - Basilur
Dostępność

Herbatka Owocowa STRAWBERRY i RASPBERRY 25 Saszetek - Basilur

Data min. trwałości: 2028/02/25
14,69 zł
0,59 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta do Zębów dla Dzieci Truskawka Marchew 75 ml - ECODENTA
Dostępność

Pasta do Zębów dla Dzieci Truskawka Marchew 75 ml - ECODENTA

Data min. trwałości: 2029/03/31
14,79 zł
19,72 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Malinowy Flaming Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Malinowy Flaming Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
14,89 zł
14,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio
Dostępność

Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/29
14,99 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa dla Dzieci Bez Glutenu Bio 180g Zwergenwiese
Dostępność

Pasta Słonecznikowa dla Dzieci Bez Glutenu Bio 180g Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2028/06/03
15,19 zł
8,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops