Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Musli Malina Truskawka Bio Demeter 200 g - Holle
Dostępność

Kaszka Musli Malina Truskawka Bio Demeter 200 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/05/19
13,45 zł
6,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natłuszczająca Emulsja do Ciała AZS 400 ml - Ziaja Med
Dostępność

Natłuszczająca Emulsja do Ciała AZS 400 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/04/30
25,99 zł
6,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital
Dostępność

Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa z Cielęciną od 10 Miesiąca Bio 220 g - Holle
Dostępność

Warzywa z Cielęciną od 10 Miesiąca Bio 220 g - Holle

Data min. trwałości: 2029/06/30
14,09 zł
6,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/02/17
9,49 zł
6,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle
Dostępność

Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/20
15,56 zł
6,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki
Dostępność

Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy Dla Dzieci Bio 340 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Sos Pomidorowy Dla Dzieci Bio 340 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2029/03/11
19,69 zł
5,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki
Dostępność

Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,89 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops