Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Danie dla Niemowląt Spaghetti Bolognese Bio Demeter 220 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Spaghetti Bolognese Bio Demeter 220 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,69 zł
4,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/02
14,49 zł
4,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/07/26
14,39 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med
Dostępność

Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/06/30
14,13 zł
4,71 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury
Dostępność

Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2027/08/03
9,39 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Deser dla Niemowląt Przetarta Gruszka Bio Demeter 125 g - Holle
Dostępność

Deser dla Niemowląt Przetarta Gruszka Bio Demeter 125 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/10/31
5,69 zł
4,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kółeczka Owsiane Pełnoziarniste Kakaowe BIO 300 g - Graci
Dostępność

Kółeczka Owsiane Pełnoziarniste Kakaowe BIO 300 g - Graci

Data min. trwałości: 2027/05/26
12,74 zł
4,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Kakaowe Bio 500 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 500 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/09/03
20,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+

Data min. trwałości: 2027/05/31
20,74 zł
4,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops