Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Megaobniżka
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila

Data min. trwałości: 2027/08/13
0,74 zł
4,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania
Dostępność

Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,10 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Kaszka Orkiszowa Bio 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Orkiszowa Bio 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/12
12,24 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Miodowe Bio 500 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 500 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/20
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka
Dostępność

Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,99 zł
4,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva

Data min. trwałości: 2028/10/17
13,47 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Danie dla Niemowląt Dynia i Kurczak Bio 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Dynia i Kurczak Bio 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,40 zł
3,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Kulki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/07/08
11,49 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Muszelki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Muszelki Czekoladowe Kids BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/07/08
11,49 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Sorgo I Quinoa 300 g Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Sorgo I Quinoa 300 g Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/09
11,47 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja
Dostępność

Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/03/31
15,24 zł
3,81 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio
Dostępność

Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/29
14,99 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Gwiazdeczki 300 g  - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Gwiazdeczki 300 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/05/22
10,99 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mus Banan i Malina Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail
Dostępność

Mus Banan i Malina Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/04/20
4,39 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mus Banan i Czarna Porzeczka Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail
Dostępność

Mus Banan i Czarna Porzeczka Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/02/10
4,39 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Instant Owsiana 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Owsiana 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/10
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant Ryżowa 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Ryżowa 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/06/26
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops