Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana
Dostępność

Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,36 zł
3,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Danie dla Niemowląt Dynia z Ryżem Bio Demeter 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Dynia z Ryżem Bio Demeter 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,59 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Danie dla Niemowląt Szpinak Ziemniak Bio 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Szpinak Ziemniak Bio 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,59 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak UCZEŃ CALM o Smaku Jabłko i Mięta 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak UCZEŃ CALM o Smaku Jabłko i Mięta 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,20 zł
3,20 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Kaszka Instant Jaglana 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Jaglana 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/23
9,44 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Czekoladowe BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Płatki Czekoladowe BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,42 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Semolinowy Dla Dzieci Safari Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Semolinowy Dla Dzieci Safari Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/03/31
9,39 zł
3,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przecier Jabłkowy Bio 350 g - Eko-Wital
Dostępność

Przecier Jabłkowy Bio 350 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,89 zł
3,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Dla Dzieci Dinozaury Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Dla Dzieci Dinozaury Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,29 zł
3,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin
Dostępność

Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,99 zł
2,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nektar z Czerwonych Winogron Bio 200 ml - Hollinger
Dostępność

Nektar z Czerwonych Winogron Bio 200 ml - Hollinger

Data min. trwałości: 2027/11/20
5,29 zł
2,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Kids Świdrzaki ze Zdrowej Paki 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Kids Świdrzaki ze Zdrowej Paki 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/31
6,49 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops