Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Mus Banan Jabłko Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Banan Jabłko Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/04
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Jabłko Banan Truskawka Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Jabłko Banan Truskawka Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/13
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Jabłko Banan Żurawina Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Jabłko Banan Żurawina Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/04/30
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam MANGO Łezka - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam MANGO Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/28
2,49 zł
2,49 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Dla Dzieci Farma Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Dla Dzieci Farma Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/07/08
7,34 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Napój Gruszkowy Bio 200 ml - Hollinger
Dostępność

Napój Gruszkowy Bio 200 ml - Hollinger

Data min. trwałości: 2027/11/22
4,59 zł
2,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja
Dostępność

Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,34 zł
2,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nektar Jabłkowo-Wiśniowy Bio 200 ml - Hollinger
Dostępność

Nektar Jabłkowo-Wiśniowy Bio 200 ml - Hollinger

Data min. trwałości: 2027/12/19
3,86 zł
1,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Woda Źródlana Niegazowana 330 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój
Dostępność

Woda Źródlana Niegazowana 330 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój

Data min. trwałości: 2027/05/27
6,29 zł
1,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam TRUSKAWKA Łezka - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam TRUSKAWKA Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/06/30
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Łezka 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Łezka 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/03/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam CYTRYNA Łezka  - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam CYTRYNA Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/04/30
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam na Gardło Łezka Malina - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam na Gardło Łezka Malina - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/08/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Wiśnia Łezka 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Wiśnia Łezka 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/12/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam POMARAŃCZA Łezka - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam POMARAŃCZA Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/12/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Kulka 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Kulka 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/29
1,81 zł
1,81 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam ANANAS Łezka 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam ANANAS Łezka 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/12/31
1,74 zł
1,74 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Woda Źródlana Niegazowana 700 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój
Dostępność

Woda Źródlana Niegazowana 700 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój

Data min. trwałości: 2027/07/03
11,49 zł
1,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/29
11,05 zł
1,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops