Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Na Oskrzela Bio 30 g  (20x 1,5 g) - Apotheke
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Na Oskrzela Bio 30 g (20x 1,5 g) - Apotheke

Data min. trwałości: 2027/11/30
8,89 zł
29,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids
Dostępność

Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids

Data min. trwałości: 2027/02/05
8,89 zł
29,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów bez Fluoru 75 ml - SYLVECO dla dzieci 3+
Dostępność

Pasta do Zębów bez Fluoru 75 ml - SYLVECO dla dzieci 3+

Data min. trwałości: 2026/12/31
22,40 zł
29,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek  Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
13,49 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka dla Dzieci Rooibos Bio 30 g (20x 1,5 g) - Apotheke
Dostępność

Herbatka dla Dzieci Rooibos Bio 30 g (20x 1,5 g) - Apotheke

Data min. trwałości: 2028/09/30
9,49 zł
31,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta do Zębów dla Dzieci Bez Fluoru 75 ml - Urtekram
Dostępność

Pasta do Zębów dla Dzieci Bez Fluoru 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/07/03
23,99 zł
31,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Do Zębów Dla Dzieci Tuttifrutti Eko 75 ml - Urtekram
Dostępność

Pasta Do Zębów Dla Dzieci Tuttifrutti Eko 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/06/30
23,99 zł
31,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Dla Dzieci Rumianek Bio 20 g (20x 1 g) - Apotheke
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Rumianek Bio 20 g (20x 1 g) - Apotheke

Data min. trwałości: 2028/06/30
6,44 zł
32,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Bomba Witaminowa Eko 25 Saszetek (75 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bomba Witaminowa Eko 25 Saszetek (75 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
24,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops