Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/05
17,59 zł
17,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/24
13,90 zł
13,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med
Dostępność

Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/06/30
14,13 zł
4,71 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana
Dostępność

Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,36 zł
3,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle
Dostępność

Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/17
14,59 zł
14,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/05/16
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ziołowa Dla Dzieci z Lawendą 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowa Dla Dzieci z Lawendą 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/11/30
19,29 zł
24,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja
Dostępność

Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/03/31
15,24 zł
3,81 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy Dla Dzieci Bio 340 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Sos Pomidorowy Dla Dzieci Bio 340 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2029/03/11
19,69 zł
5,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów SENSITIVE 100 g - BIOMED
Dostępność

Pasta do Zębów SENSITIVE 100 g - BIOMED

Data min. trwałości: 2029/03/02
16,34 zł
16,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle
Dostępność

Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/20
15,56 zł
6,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąski Stripe Mix Bez Dodatku Cukru 98 g (7x 14 g) - Bos Snail
Dostępność

Przekąski Stripe Mix Bez Dodatku Cukru 98 g (7x 14 g) - Bos Snail

Data min. trwałości: 2027/09/24
15,63 zł
15,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,79 zł
7,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops