Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Wiśnia Łezka 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Wiśnia Łezka 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/12/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek  Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
13,49 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Różdżki Smaku Owocowe Bio (10x 2 g) 20 g - Helpa
Dostępność

Różdżki Smaku Owocowe Bio (10x 2 g) 20 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/11/18
18,16 zł
90,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przecier Jabłkowy Bio 350 g - Eko-Wital
Dostępność

Przecier Jabłkowy Bio 350 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,89 zł
3,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania
Dostępność

Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,10 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Gwiazdeczki 300 g  - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Gwiazdeczki 300 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/05/22
10,99 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
15,69 zł
15,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/06
7,85 zł
5,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłko - Truskawka 30 g Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko - Truskawka 30 g Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/06
4,49 zł
14,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/04/11
2,84 zł
20,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Bez Dodatku Cukru i Bez Glutenu 50 g - Mr. Mallo
Dostępność

Pianki Bez Dodatku Cukru i Bez Glutenu 50 g - Mr. Mallo

Data min. trwałości: 2028/02/17
5,79 zł
11,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje
Dostępność

Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje

Data min. trwałości: 2027/01/20
4,48 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,79 zł
7,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
11,59 zł
7,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krakersy Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Krakersy Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
5,24 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bezglutenowe Chrupki Kukurydziane Marchew Bio 55 g Biokids
Dostępność

Bezglutenowe Chrupki Kukurydziane Marchew Bio 55 g Biokids

Data min. trwałości: 2027/04/22
7,89 zł
14,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops