Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki
Dostępność

Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,89 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka
Dostępność

Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,99 zł
4,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
12,09 zł
12,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/08
12,29 zł
12,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/02/05
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Kaszka Instant Jaglana 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Jaglana 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/23
9,44 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kółeczka Owsiane Pełnoziarniste Kakaowe BIO 300 g - Graci
Dostępność

Kółeczka Owsiane Pełnoziarniste Kakaowe BIO 300 g - Graci

Data min. trwałości: 2027/05/26
12,74 zł
4,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital
Dostępność

Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth
Dostępność

Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth

Data min. trwałości: 2027/05/14
12,99 zł
22,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja
Dostępność

Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,34 zł
2,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwaśne Pianko-Żelki Bez Dodatku Cukru Fabulous Foam 70 g - TWEEK
Dostępność

Kwaśne Pianko-Żelki Bez Dodatku Cukru Fabulous Foam 70 g - TWEEK

Data min. trwałości: 2027/01/21
13,09 zł
18,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops