Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,59 zł
15,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED
Dostępność

Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED

Data min. trwałości: 2029/04/04
19,99 zł
19,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek  Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
13,49 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/12
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Malinowy Flaming Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Malinowy Flaming Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
14,89 zł
14,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/04/30
7,49 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Deser Dla Niemowląt Jabłko Śliwka Bio Demeter 190 g - Holle
Dostępność

Deser Dla Niemowląt Jabłko Śliwka Bio Demeter 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/11/30
9,79 zł
5,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Bomba Witaminowa Eko 25 Saszetek (75 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bomba Witaminowa Eko 25 Saszetek (75 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
24,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail
Dostępność

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/11
4,34 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/15
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops