Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Mus Jabłko Banan Żurawina Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Jabłko Banan Żurawina Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/04/30
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Jabłko Banan Truskawka Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Jabłko Banan Truskawka Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/13
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Banan Jabłko Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Banan Jabłko Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/04
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mus Banan i Malina Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail
Dostępność

Mus Banan i Malina Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/04/20
4,39 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mus Banan i Czarna Porzeczka Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail
Dostępność

Mus Banan i Czarna Porzeczka Bez Dodatku Cukru 120 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/02/10
4,39 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
14,19 zł
14,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mleko Następne 3 Krowie A2 po 6 Miesiącu Bio 400 g - Holle
Dostępność

Mleko Następne 3 Krowie A2 po 6 Miesiącu Bio 400 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/04/04
49,99 zł
12,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit
Dostępność

Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/03
6,29 zł
17,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante
Dostępność

Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/04/29
3,09 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle
Dostępność

Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/17
14,59 zł
14,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops