Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Pasta do Zębów bez Fluoru 75 ml - SYLVECO dla dzieci 3+
Dostępność

Pasta do Zębów bez Fluoru 75 ml - SYLVECO dla dzieci 3+

Data min. trwałości: 2026/12/31
22,40 zł
29,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania
Dostępność

Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,10 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Paluchy Wielozbożowe Truskawkowo-Bananowe Bio 30 g - FruchtBar
Dostępność

Paluchy Wielozbożowe Truskawkowo-Bananowe Bio 30 g - FruchtBar

Data min. trwałości: 2027/03/31
8,39 zł
27,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/03/04
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/06/19
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit
Dostępność

Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/04/30
7,49 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki
Dostępność

Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,89 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Arganowy Kosmetyczny Tłoczony na Zimno EKO Spray 50 ml - EFAS
Dostępność

Olej Arganowy Kosmetyczny Tłoczony na Zimno EKO Spray 50 ml - EFAS

Data min. trwałości: 2029/05/31
51,99 zł
103,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nektar z Czerwonych Winogron Bio 200 ml - Hollinger
Dostępność

Nektar z Czerwonych Winogron Bio 200 ml - Hollinger

Data min. trwałości: 2027/11/20
5,29 zł
2,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nektar Jabłkowo-Wiśniowy Bio 200 ml - Hollinger
Dostępność

Nektar Jabłkowo-Wiśniowy Bio 200 ml - Hollinger

Data min. trwałości: 2027/12/19
3,86 zł
1,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja
Dostępność

Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/03/31
15,24 zł
3,81 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops