Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
15,69 zł
15,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Bez Dodatku Cukru i Bez Glutenu 50 g - Mr. Mallo
Dostępność

Pianki Bez Dodatku Cukru i Bez Glutenu 50 g - Mr. Mallo

Data min. trwałości: 2028/02/17
5,79 zł
11,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianka do Mycia Ciała i Włosów 290 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Pianka do Mycia Ciała i Włosów 290 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
26,99 zł
9,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianka do Mycia Buzi, Rączek i Ciała 250 ml - Ziajka
Dostępność

Pianka do Mycia Buzi, Rączek i Ciała 250 ml - Ziajka

Data min. trwałości: 2028/10/31
17,19 zł
6,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa dla Dzieci Bez Glutenu Bio 180g Zwergenwiese
Dostępność

Pasta Słonecznikowa dla Dzieci Bez Glutenu Bio 180g Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2028/06/03
15,19 zł
8,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED
Dostępność

Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED

Data min. trwałości: 2029/04/04
19,99 zł
19,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów SENSITIVE 100 g - BIOMED
Dostępność

Pasta do Zębów SENSITIVE 100 g - BIOMED

Data min. trwałości: 2029/03/02
16,34 zł
16,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Do Zębów Dla Dzieci Tuttifrutti Eko 75 ml - Urtekram
Dostępność

Pasta Do Zębów Dla Dzieci Tuttifrutti Eko 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/06/30
23,99 zł
31,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta do Zębów dla Dzieci Truskawka Marchew 75 ml - ECODENTA
Dostępność

Pasta do Zębów dla Dzieci Truskawka Marchew 75 ml - ECODENTA

Data min. trwałości: 2029/03/31
14,79 zł
19,72 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta do Zębów dla Dzieci Bez Fluoru 75 ml - Urtekram
Dostępność

Pasta do Zębów dla Dzieci Bez Fluoru 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/07/03
23,99 zł
31,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops