Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/05
17,59 zł
17,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/11
5,99 zł
19,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłko - Truskawka 30 g Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko - Truskawka 30 g Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/06
4,49 zł
14,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,49 zł
12,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przecier Jabłkowy Bio 350 g - Eko-Wital
Dostępność

Przecier Jabłkowy Bio 350 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,89 zł
3,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płyn do Płukania Jamy Ustnej Gum Health 500 ml - BIOMED
Dostępność

Płyn do Płukania Jamy Ustnej Gum Health 500 ml - BIOMED

Data min. trwałości: 2028/08/31
27,99 zł
5,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+

Data min. trwałości: 2027/05/31
20,74 zł
4,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Balonowa Piana 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Balonowa Piana 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Balonowa Kąpiel 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Balonowa Kąpiel 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Arbuzowy Plusk 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Arbuzowy Plusk 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Czekoladowe BIO 300 g - Eko-Wital
Dostępność

Płatki Czekoladowe BIO 300 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,42 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops