Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

BIO Mus Owocowy 100% Gruszka Bez Dodatku Cukru 100 g - Mixit
Dostępność

BIO Mus Owocowy 100% Gruszka Bez Dodatku Cukru 100 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/25
5,48 zł
5,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płyn do Płukania Jamy Ustnej Gum Health 500 ml - BIOMED
Dostępność

Płyn do Płukania Jamy Ustnej Gum Health 500 ml - BIOMED

Data min. trwałości: 2028/08/31
27,99 zł
5,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/06
7,85 zł
5,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki
Dostępność

Orkisz Ekspandowany z Miodem Bio 210 G - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,89 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy Dla Dzieci Bio 340 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Sos Pomidorowy Dla Dzieci Bio 340 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2029/03/11
19,69 zł
5,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki
Dostępność

Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kółka Żytnio - Owsiane z Miodem Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops