Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Cynamonem BIO 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle
Dostępność

Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/20
15,56 zł
6,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/02/17
9,49 zł
6,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa z Cielęciną od 10 Miesiąca Bio 220 g - Holle
Dostępność

Warzywa z Cielęciną od 10 Miesiąca Bio 220 g - Holle

Data min. trwałości: 2029/06/30
14,09 zł
6,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital
Dostępność

Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natłuszczająca Emulsja do Ciała AZS 400 ml - Ziaja Med
Dostępność

Natłuszczająca Emulsja do Ciała AZS 400 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/04/30
25,99 zł
6,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Musli Malina Truskawka Bio Demeter 200 g - Holle
Dostępność

Kaszka Musli Malina Truskawka Bio Demeter 200 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/05/19
13,45 zł
6,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto
Dostępność

Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Arbuzowy Plusk 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Arbuzowy Plusk 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Balonowa Kąpiel 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Balonowa Kąpiel 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Balonowa Piana 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Balonowa Piana 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianka do Mycia Buzi, Rączek i Ciała 250 ml - Ziajka
Dostępność

Pianka do Mycia Buzi, Rączek i Ciała 250 ml - Ziajka

Data min. trwałości: 2028/10/31
17,19 zł
6,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka Owsiane Naturalne Bez Dodatku Cukru 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka Owsiane Naturalne Bez Dodatku Cukru 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/04
6,89 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Okrągłe Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Okrągłe Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,99 zł
6,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Rurki Kukurydziane Nadziewane Kakaowe Bezglutenowe 18 g - Alaska
Dostępność

Rurki Kukurydziane Nadziewane Kakaowe Bezglutenowe 18 g - Alaska

Data min. trwałości: 2027/05/18
1,29 zł
7,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Alaska
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Alaska

Data min. trwałości: 2027/05/16
1,29 zł
7,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka
Dostępność

Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,88 zł
7,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Prostokątne Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Prostokątne Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops