Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka Przeceny
Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja
Dostępność

Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja

Data min. trwałości: 2027/02/28
3,13 zł
19,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/08/12
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle
Dostępność

Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,79 zł
19,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/04
5,69 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g  (6x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g (6x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,26 zł
18,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwaśne Pianko-Żelki Bez Dodatku Cukru Fabulous Foam 70 g - TWEEK
Dostępność

Kwaśne Pianko-Żelki Bez Dodatku Cukru Fabulous Foam 70 g - TWEEK

Data min. trwałości: 2027/01/21
13,09 zł
18,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra
Dostępność

Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2026/11/30
8,89 zł
18,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Przekąska Jabłkowo - Malinowa Bez Dodatku Cukru 14 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowo - Malinowa Bez Dodatku Cukru 14 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/25
2,55 zł
18,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit
Dostępność

Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/03
6,29 zł
17,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops