Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth
Dostępność

Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth

Data min. trwałości: 2027/05/14
12,99 zł
22,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól do Kąpieli z Tymiankiem BĄDŹ ZDRÓW 50 g - Dresdner Essenz
Dostępność

Sól do Kąpieli z Tymiankiem BĄDŹ ZDRÓW 50 g - Dresdner Essenz

Data min. trwałości: 2027/08/31
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/08/05
4,09 zł
22,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/27
13,48 zł
22,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki z Ryżu i Ciecierzycy Orzechowe BIO 30 g Psi Patrol - Hejo
Dostępność

Chrupki z Ryżu i Ciecierzycy Orzechowe BIO 30 g Psi Patrol - Hejo

Data min. trwałości: 2027/02/27
6,69 zł
22,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/02
3,29 zł
21,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/09/22
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Okrągłe Malinowe Bio 70 g (7x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Malinowe Bio 70 g (7x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,59 zł
20,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/04/11
2,84 zł
20,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED
Dostępność

Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED

Data min. trwałości: 2029/04/04
19,99 zł
19,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Owocowe Jabłko and  Mango Bio 50 g - Diet-Food
Dostępność

Żelki Owocowe Jabłko and Mango Bio 50 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2026/12/15
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/11
5,99 zł
19,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka
Dostępność

Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka

Data min. trwałości: 2027/11/17
9,88 zł
19,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta do Zębów dla Dzieci Truskawka Marchew 75 ml - ECODENTA
Dostępność

Pasta do Zębów dla Dzieci Truskawka Marchew 75 ml - ECODENTA

Data min. trwałości: 2029/03/31
14,79 zł
19,72 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops