Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,49 zł
24,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Arbuzowym ARBUSIO 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Arbuzowym ARBUSIO 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Coli COLOSZOK 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Coli COLOSZOK 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/05/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/02/05
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Owocowa Bio 40 g (20x 2 g) - Apotheke
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Owocowa Bio 40 g (20x 2 g) - Apotheke

Data min. trwałości: 2028/10/31
9,69 zł
24,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ziołowa Dla Dzieci z Lawendą 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowa Dla Dzieci z Lawendą 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/11/30
19,29 zł
24,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/05/04
11,79 zł
23,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko Malina Bez Dodatku Cukru 20 g - Bod Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko Malina Bez Dodatku Cukru 20 g - Bod Snail

Data min. trwałości: 2027/09/25
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Mango 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/09/16
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/19
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/22
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit
Dostępność

Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,99 zł
22,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops