Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Herbatniki Kakaowe Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Kakaowe Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bezglutenowe Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bezglutenowe Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/31
10,99 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ketchup Dla Dzieci Bio 300 ml - Byodo
Dostępność

Ketchup Dla Dzieci Bio 300 ml - Byodo

Data min. trwałości: 2027/07/06
21,99 zł
7,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Środek do Higenicznego Czyszczenia 300 ml - Frosch Baby
Dostępność

Środek do Higenicznego Czyszczenia 300 ml - Frosch Baby

Data min. trwałości: 2030/04/27
22,11 zł
7,37 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/03/04
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/06/19
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Ryżowe 75 g - Natural
Dostępność

Chrupki Ryżowe 75 g - Natural

Data min. trwałości: 2027/05/27
5,59 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
11,59 zł
7,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,79 zł
7,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Gryczana z Bananem i Kakao BIO 250 g - Bonitas
Dostępność

Kaszka Gryczana z Bananem i Kakao BIO 250 g - Bonitas

Data min. trwałości: 2027/05/21
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje
Dostępność

Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje

Data min. trwałości: 2027/01/20
4,48 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava
Dostępność

Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava

Data min. trwałości: 2027/08/01
6,29 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/04/08
6,74 zł
8,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops