Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva

Data min. trwałości: 2028/10/17
13,47 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Miodowe Bio 500 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 500 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/20
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka
Dostępność

Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,99 zł
4,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Kaszka Orkiszowa Bio 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Orkiszowa Bio 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/12
12,24 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania
Dostępność

Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,10 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila

Data min. trwałości: 2027/08/13
0,74 zł
4,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+

Data min. trwałości: 2027/05/31
20,74 zł
4,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Kakaowe Bio 500 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 500 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/09/03
20,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kółeczka Owsiane Pełnoziarniste Kakaowe BIO 300 g - Graci
Dostępność

Kółeczka Owsiane Pełnoziarniste Kakaowe BIO 300 g - Graci

Data min. trwałości: 2027/05/26
12,74 zł
4,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Deser dla Niemowląt Przetarta Gruszka Bio Demeter 125 g - Holle
Dostępność

Deser dla Niemowląt Przetarta Gruszka Bio Demeter 125 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/10/31
5,69 zł
4,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops