Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja
Dostępność

Żel Pod Prysznic Oliwkowy 500 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,34 zł
2,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Napój Gruszkowy Bio 200 ml - Hollinger
Dostępność

Napój Gruszkowy Bio 200 ml - Hollinger

Data min. trwałości: 2027/11/22
4,59 zł
2,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Dla Dzieci Farma Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Dla Dzieci Farma Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/07/08
7,34 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam MANGO Łezka - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam MANGO Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/28
2,49 zł
2,49 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Banan Jabłko Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Banan Jabłko Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/04
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Jabłko Banan Truskawka Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Jabłko Banan Truskawka Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/13
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Jabłko Banan Żurawina Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Jabłko Banan Żurawina Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/04/30
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Kids Świdrzaki ze Zdrowej Paki 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Kids Świdrzaki ze Zdrowej Paki 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/31
6,49 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nektar z Czerwonych Winogron Bio 200 ml - Hollinger
Dostępność

Nektar z Czerwonych Winogron Bio 200 ml - Hollinger

Data min. trwałości: 2027/11/20
5,29 zł
2,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin
Dostępność

Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,99 zł
2,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Dla Dzieci Dinozaury Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Dla Dzieci Dinozaury Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,29 zł
3,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przecier Jabłkowy Bio 350 g - Eko-Wital
Dostępność

Przecier Jabłkowy Bio 350 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,89 zł
3,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Semolinowy Dla Dzieci Safari Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Semolinowy Dla Dzieci Safari Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/03/31
9,39 zł
3,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops