Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/30
5,29 zł
52,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/02/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/04
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Woda Morska Izotoniczna Spray do Nosa Sea Water 30 ml - Starpharma
Dostępność

Woda Morska Izotoniczna Spray do Nosa Sea Water 30 ml - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/03/31
14,19 zł
47,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta
Dostępność

Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,29 zł
44,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cuksy Pomarańczowe - Cukierki z Ksylitolem 13 g - Simpatiko
Dostępność

Cuksy Pomarańczowe - Cukierki z Ksylitolem 13 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/07/01
5,29 zł
40,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit
Dostępność

Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/07/10
8,48 zł
36,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops