Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Danie dla Niemowląt Dynia z Ryżem Bio Demeter 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Dynia z Ryżem Bio Demeter 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,59 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Danie dla Niemowląt Dynia i Kurczak Bio 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Dynia i Kurczak Bio 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,40 zł
3,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2027/09/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/05/16
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Sour Apple 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sour Apple 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/03
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/20
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/01/23
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/14
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/12
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/06
6,98 zł
27,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cuksy Pomarańczowe - Cukierki z Ksylitolem 13 g - Simpatiko
Dostępność

Cuksy Pomarańczowe - Cukierki z Ksylitolem 13 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/07/01
5,29 zł
40,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids
Dostępność

Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids

Data min. trwałości: 2027/05/19
16,89 zł
14,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka z Bananem Bio 120 g - Biskids
Dostępność

Ciasteczka z Bananem Bio 120 g - Biskids

Data min. trwałości: 2027/04/09
17,49 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka Owsiane Naturalne Bez Dodatku Cukru 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka Owsiane Naturalne Bez Dodatku Cukru 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/04
6,89 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar
Dostępność

Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/17
15,79 zł
13,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops