Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 4x 15 g McLoyd
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 4x 15 g McLoyd

Data min. trwałości: 2027/06/17
8,79 zł
14,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 30 g McLoyd
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 30 g McLoyd

Data min. trwałości: 2027/05/04
4,42 zł
14,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
11,59 zł
7,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,49 zł
24,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle
Dostępność

Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,79 zł
19,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla
Dostępność

Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla

Data min. trwałości: 2027/05/11
5,16 zł
10,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava
Dostępność

Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava

Data min. trwałości: 2027/08/01
6,29 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/27
13,48 zł
22,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiące Owoce i Orzechy w Czekoladzie Choco Lyo 180 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Owoce i Orzechy w Czekoladzie Choco Lyo 180 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/26
30,02 zł
16,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupiące Banany w Czekoladzie Mlecznej 170 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Banany w Czekoladzie Mlecznej 170 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/25
25,05 zł
14,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit
Dostępność

Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/13
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/09/22
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Bananowe Niesłodzone Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Bananowe Niesłodzone Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
17,19 zł
4,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital
Dostępność

Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops