Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Bio Zając z Czekolady Migdałowej 55 g - Cocoa
Dostępność

Bio Zając z Czekolady Migdałowej 55 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/02/19
29,99 zł
54,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje
Dostępność

Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje

Data min. trwałości: 2027/01/20
4,48 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Bio Różdżki Smaku Malina Mango 20 g (10 Saszetek po 2 g) - Helpa
Dostępność

Bio Różdżki Smaku Malina Mango 20 g (10 Saszetek po 2 g) - Helpa

Data min. trwałości: 2027/10/26
21,99 zł
109,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BIO Mus Owocowy 100% Gruszka Bez Dodatku Cukru 100 g - Mixit
Dostępność

BIO Mus Owocowy 100% Gruszka Bez Dodatku Cukru 100 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/25
5,48 zł
5,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bezglutenowe Chrupki Kukurydziane Marchew Bio 55 g Biokids
Dostępność

Bezglutenowe Chrupki Kukurydziane Marchew Bio 55 g Biokids

Data min. trwałości: 2027/04/22
7,89 zł
14,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,59 zł
15,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,99 zł
22,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail
Dostępność

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/11
4,34 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/04
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/01
5,39 zł
59,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/30
5,29 zł
52,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops